BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego

Tłumaczenia z języka szwedzkiego w ofercie naszego biura, to oferta przekładów przysięgłych, specjalistycznych oraz zwykłych przeznaczona zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Protlumaczenia.pl oferują Państwu translacje stojące na wysokim poziomie w rozsądnych przedziałach cenowych. Jako przedsiębiorstwo zajmujące się zawodowo tłumaczeniami proponujemy naszym klientom następujące rodzaje tłumaczeń pisemnych realizowanych online:

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego

  • Tłumaczenia przysięgłe z języka szwedzkiego – wiele dokumentów (akty urodzenia, małżeństwa, zgonu) wymaga przygotowania przez tłumacza, posiadającego uprawnienia do przysięgłego poświadczania przekładów. Wobec powyższego faktu, nasza firma zatrudnia do współpracy specjalistów językowych z odpowiednimi uprawnieniami. Każda z członków zespołu Protlumaczenia.pl posiada stosowne kompetencje i jest wpisany na listę Ministerstwa. Tłumaczenia dostarczane przez naszą firmę są zgodne z obowiązującymi standardami z zakresu jakości, a fachowe wsparcie ze strony biura obsługi klienta sprawia, że współpraca z nami to czysta przyjemność.
  • Tłumaczenia dokumentów samochodowych ze Szwecji – jeśli planujecie Państwo zakup samochodu z ojczyzny takich marek motoryzacyjnych jak choćby Saab czy Volvo, my przygotujmy dla Państwa tłumaczenia dokumentów samochodowych. Z uwagi na dużą elastyczność czasową i doświadczenie w realizowaniu tłumaczeń tzw. „samochodówek”, przekłady tego rodzaju wysyłane są w 24 godziny od momentu zgłoszenia zapotrzebowania. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie cena. Komplet dokumentów samochodowych kosztuje u nas znacznie mniej niż u konkurencji.
  • Tłumaczenia dokumentów kredytowych – praca w Szwecji daje możliwość uzyskania znacznie większych dochodów niż w kraju. Dlatego właśnie tak wiele osób decyduje się na ubieganie o kredyt na zakup nieruchomości. Nasza firma wspiera Państwa w przygotowaniu dokumentacji obrazującej stan Państwa finansów. Tak przygotowane tłumaczenia są podstawą do ubiegania się o zastrzyk gotówki niezbędnej do kupna domu lub mieszkania. Dokumenty przygotowywane przez nasz zespół rozliczane są ryczałtowo, co obniża finalny koszt przygotowania zlecenia. Do współpracy oprócz osób prywatnych zapraszamy instytucje pośrednictwa finansowego oraz banki.
  • Tłumaczenia szwedzkiej dokumentacji medycznej – jeżeli przytrafiła się Państwo choroba lub nieszczęśliwy wypadek nasze biuro tłumaczeń przygotuje przekłady dokumentów umożliwiające kontynuowanie leczenia w kraju i na odwrót. Na specjalne życzenie doślemy dokumenty na wskazany adres poczty elektronicznej lub tradycyjnie, bez dodatkowych opłat.
Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego
Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego