BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Spektrum tłumaczeń online

Nasze biuro tłumaczeń online realizuje pełne spektrum tłumaczeń. Przez dobrodziejstwa sieci Internet, każdego dnia staramy się być bliżej Państwa, czynnie uczestnicząc w przełamywaniu barier językowych.

W skład biura tłumaczeń online, wchodzi wielu wykwalifikowanych fachowców, realizujących wiele rodzajów tłumaczeń. Ciekawostką jest, że jako nieliczni w regionie przygotowujemy przekłady techniczne, których autorami są tłumacze techniczni NOT.  W związku z naszym zapleczem kadrowym, zapraszamy do skorzystania z oferty tłumaczeń najbardziej wymagających klientów biznesowych. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę translacyjną na najwyższym poziomie i rzeczowe wsparcie koordynatorów. Nasze biuro tłumaczeń Internetowych nie posiada ścisłych granic wyznaczających jego pracę i dlatego jest dla Państwa dostępne przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Przez kilka lat naszej działalności mieliśmy przyjemność obsługiwać klientów z całego kraju. Staramy się więc, aby każdy z Państwa czerpał przyjemność ze współpracy z naszą firmą. Dlatego też, szczycimy się największą procentowo liczbą klientów powracających.  Klientom indywidualnym zapewniamy wsparcie merytoryczne przy większych projektach takich jak chociażby tłumaczenie dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytów oraz przy tłumaczeniach osobistych do których zaliczamy:

Spektrum tłumaczeń online

  • Tłumaczenie cv;
  • Tłumaczenie listów motywacyjnych;
  • Tłumaczenia dyplomów i wszelkiego rodzajów świadectw potwierdzających kwalifikacje zawodowe;
  • Tłumaczenie referencji;
  • Tłumaczenie zaświadczeń potrzebnych do uzyskania zasiłków zagranicą ;
  • Tłumaczenie wyroków sądowych oraz dokumentów niezbędnych w rozprawach sądowych;
  • Tłumaczenie zwolnień lekarskich oraz przebiegu leczenia nawet z takich języków jak holenderski, szwedzki, duński czy też norweski.

Przy większej liczbie stron oferujemy rabaty procentowe od ceny wyjściowej. Zlecając nam tłumaczenia możesz liczyć na następujące obniżki cen:

  • 10 % – dla zleceń powyżej 5 stron przeliczeniowych;
  • 20 % – dla zleceń powyżej 10 stron przeliczeniowych;
  • 30 % i więcej – dla zleceń powyżej 20 stron przeliczeniowych.

Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dlatego też staramy się podchodzić do niego w sposób daleki od anonimowego. Jeśli szukasz odpowiednich rozwiązań dla swojego biznesu lub jesteś klientem indywidualnym skorzystaj z naszej oferty tłumaczeniowej.

Spektrum tłumaczeń online
Spektrum tłumaczeń online