BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Skuteczne zlecanie tłumaczeń online

Skuteczne zlecanie tłumaczeń jest warunkiem koniecznym do współpracy z firmą oferującą usługi językowe. Nic bowiem gorszego, niż brak oczekiwanego przekładu w momencie, kiedy jest naprawdę potrzebny.

Warto zatem zastanowić się nad warunkami, które muszą być spełnione aby wybrać właściwego Wykonawcę. W Protlumaczenia.pl dbamy o dobro naszych klientów. Do ich dyspozycji oddane zostały oddziały stacjonarne, które mieszczę się w Grudziądzu, Bydgoszczy i Świeciu oraz prężnie działająca platforma online. Skuteczne zlecanie tłumaczeń odbywa się z zachowaniem troski o ich jakość. W przypadku tłumaczeń Internetowych, opracowane procedury sprzyjają zachowaniu odpowiedniego poziomu merytorycznego. Do najważniejszych ogniw, spajających proces translacyjny możemy zaliczyć:

Skuteczne zlecanie tłumaczeń online

  • Złożenie odpowiedniej dyspozycji online – zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny przekładów. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem doby. Działamy na podstawie wytycznych, które otrzymujemy od naszych klientów. Warto zatem, przy wypełnianiu formularza wyceny sprawdzić prawidłowe wypełnienie poszczególnych pól.
  • Poinformowanie o przyjęciu zlecenia do realizacji – nasi konsultanci przekażą Państwu informację potwierdzającą rozpoczęcie prac nad danym tekstem. Dołożymy wszelkich starań, aby uniknąć opóźnień. Protlumaczenia.pl to firma, której warto powierzyć dokumenty. Wyrazem naszych kompetencji są otrzymywane komentarze.
  • Błyskawiczne rozpatrywanie reklamacji – w przypadku omyłek, wszelkie usterki, zostaną usunięte tak szybko jak to możliwe. W celu uniknięcia tego typu sytuacji, tłumaczenia online są oceniane przez naszych weryfikatorów. Dzięki ich staraniom eliminowanych jest blisko 90 % napotkanych nieprawidłowości. Protlumaczenia.pl z konsekwencją dążą do zapewnienia Państwu wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach.
  • Przesłanie cyfrowych kopii tłumaczeń – bywają sytuacje, kiedy można obyć się bez tłumaczeń dostarczonych do Państwa w wersji papierowej. W takim przypadku zapewniamy Państwu wykonanie skanów przekładów poświadczonych i dostarczenie ich na wybrany adres e – mail. Za usługi dodatkowe nie pobieramy dopłat. Możliwe jest również napisanie przez nas krótkiego wstępu do przygotowanej wiadomości.
  • Płatności online – za tłumaczenia Internetowe można zapłacić bez wychodzenia z domu. Przyjmuje wynagrodzenie w walutach takich jak: funty, euro i złotówki. Wszelkich szczegółów udzieli Państwu nasz zespół do spraw obsługi klienta.
Skuteczne zlecanie tłumaczeń online
Skuteczne zlecanie tłumaczeń online