BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Rzetelna oferta tłumaczeń

Przedstawiając naszym klientom ofertę z zakresu tłumaczeń bardzo często pytacie Państwo, czy aby na pewno wykonany przekład będzie w stu procentach zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Tyczy się to przede wszystkim tłumaczeń technicznych oraz medycznych, których stopień trudności jest dość znaczny. Starając się dopasować do Państwa potrzeb nasz zespół tworzą specjaliści z dziedzin poza translacyjnych, dobrze czujący się w przekładach z wielu rozmaitych branż. Rozumiemy fakt, że nie wszyscy tłumacze mogą we właściwy sposób dokonać każdego przekładu. Dlatego też rekrutując nasz zespół postawiliśmy na jakość i punktowość umiejętności poszczególnych kandydatów. Efekt, który stanowią Państwa referencje  i strategia firmy motywująca do polepszania jakości usług stanowią od lat strategię działania naszej firmy.

34% tłumaczeń jest realizowana przez sieć

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstwa.  Poprzez różne formy kontaktu oraz elastyczność związaną z realizacją zleceń, wypracowaliśmy dla Państwa skuteczne metody pracy stanowiące nasz największy kapitał. Dużym ułatwieniem zarówno dla osób przebywających poza granicami Polski jak i przedstawicieli biznesu, jest możliwość kontaktu za pośrednictwem Internetu. Już prawie 34 % procent tłumaczeń jest realizowana online. Jak pokazują prowadzone przez nas obserwację proces ten usprawnia cały łańcuch obiegu zleceń, względem oszczędzonego czasu o około 3/8.  Dostępność naszych usług w Internecie sprawia, że oferta tłumaczeniowa jest dostępna prawie „od ręki”. Zwłaszcza dla firm korzystających z oferty Protlumaczenia.pl jest to bardzo wygodna forma pozwalająca uniknąć stresów związanych z utratą możliwości przygotowania pilnie potrzebnego tłumaczenia, potrzebnego „na wczoraj”.  Skoordynowanie działań tłumaczy w sercu jakim jest nasze centrum to również znakomita okazja do przygotowywania przekładów o znacznej objętości w szybkim terminie. Przy usługach ekspresowych o dużej liczbie stron (powyżej 50) naszym priorytetem jest takie wykonanie przekładu, aby był on jak najwyższej jakości. Na pierwszym planie wysuwa się w tym miejscu poprawność ciągu myślowego całego tłumaczenia jak również ujednolicenie bazy słownictwa, często bardzo skomplikowanego. Staramy się harmonizować nasze możliwości z Państwa oczekiwaniami i dostosowywać nasze propozycje do potrzeb rynku.

Rzetelna oferta tłumaczeń
Rzetelna oferta tłumaczeń