BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Rozwiązania mobilne w tłumaczeniach online

 Tłumaczenia online z każdym rokiem zdobywają coraz to więcej zwolenników. Wpływ na taki stan rzeczy ma nie tylko wzrost popularności Internetu. Ważna jest przede wszystkim Państwa wygoda. Komfort zdalnego korzystania z usług tłumaczy doceniają oprócz firm, także osoby prywatne.

Wiele osób przekonało się co do ich zasadności. Zamiast uciążliwych wizyt w prywatnych domach filologów, wolą one przesłać odpowiednio przygotowaną wiadomość. W wykonywanie przekładów na podstawie dostarczonych skanów angażują się również Protlumaczenia.pl. Nasze biuro tłumaczeń oprócz obsługi Państwa zleceń za pośrednictwem poczty elektronicznej, udostępniło specjalnie przygotowaną aplikację Android. Według nas bowiem, przyszłością translacji Internetowych są rozwiązania mobilne. To dzięki dostęp do wybranych specjalistów jest jeszcze łatwiejszy. Najbardziej widocznymi oznakami, które potwierdzają ów fakt są:

Aplikacja tłumaczeniowa na Androida

  • Coraz większe tempo życia – przeciętnie obłożony menadżer przedsiębiorstwa o charakterze produkcyjnym prowadzi jednocześnie od 4 do 7 tematów. Każdy z nich składa się z aspektów, na które należy zwrócić uwagę, aby Państwa działania odniosły pożądany skutek. Bardzo często należy zwrócić uwagę na szczegóły, wśród których dość istotne wydają się tłumaczenia. Czasami jednak brakuje czasu na przygotowanie odpowiednich kopii. Aplikacja Android pozwala na wykonanie fotografii dokumentów i ich przesłanie do naszego koordynatora.
  • Niezawodność – z większością rzeczy martwych bywa tak, że kiedy są najbardziej potrzebne to zawodzą. Jeśli zatem spotkacie się Państwa z sytuacją, kiedy Państwa komputer właśnie uległ awarii, skorzystajcie z naszego oprogramowania. Aplikacja Protlumaczenia.pl dostępna jest z poziomu Google Play i można ją przetestować nieodpłatnie. Same użycie oprogramowania nie oznacza konieczności skorzystania z naszych usług. Podobnie jak w przypadku korespondencji mailowej, należy potwierdzić zaproponowane warunki i dokonać stosownej opłaty.
  • Dostępność z dowolnego miejsca na świecie – jeśli właśnie jesteście Państwo na urlopie i potrzebne jest Państwu tłumaczenie, skorzystajcie z zaproponowanego przez nas rozwiązania. Wakacje to czas, kiedy bardzie j niż kiedykolwiek indziej chcemy odetchnąć. Nie każdy więc wozi ze sobą laptopa. „Apka” naszej firmy wyręcza Państwa z konieczności uzyskania dostępu do urządzeń biurowych. Dostarczenie dokumentów do naszego biura jest możliwe z plaży w Ustce lub z pokładu statku pływającego po mazurskich jeziorach.
Aplikacja tłumaczeniowa na Androida
Aplikacja tłumaczeniowa na Androida

Aby pobrać naszą aplikację wystarczy w wyszukiwarce Google Play wpisać: Protlumaczenia