BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Przekłady online, są jedną z usług, która jest coraz częściej poszukiwana przez osoby i firmy w całym kraju. Komfort skorzystania z usług tłumaczy języków obcych przez Internet jest walorem, który dla niektórych jest nie do przecenienia. Nasze biuro tłumaczeń online dokonuje przekładów online z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, mając na uwadze interes swoich klientów. Do współpracy pragniemy zachęcić Państwa poprzez szereg udogodnień, sprawiających że usługi jakie oferujemy są przystępne dla każdego. Do głównych zalet usług jakie oferujemy możemy zaliczyć:

Przekłady online - zdalne biuro tłumaczeń
Przekłady online – zdalne biuro tłumaczeń

 

Przekłady online – zalety usługi

  • Zdalne wsparcie Biura Obsługi Klienta – nasi pracownicy, oprócz koordynowania obiegu Państwa dokumentów doradzą, co należy przetłumaczyć aby zoptymalizować koszty zlecenia. Nasze biuro dokłada wszelkich starań, aby współpraca na linii klient – tłumacz przebiegała bez zakłóceń i w miłej atmosferze.
  • Klarowną platformę online – proces zlecania tłumaczeń został ograniczony do niezbędnego minimum. Po wypełnieniu krótkiej metryczki tłumaczenia nasz zespół skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia formy płatności i sposobu dostarczenia dokumentów. Do współpracy zapraszamy firmy, dla których przekłady online są sposobnością do ograniczenia czynników kosztotwórczych.
  • Rzetelną wycenę – wszystkie dokumenty, które trafiają do naszej firmy podlegają wycenie za pomocą oprogramowania do rozpoznawania tekstów z plików graficznych oraz PDF. Każdorazowo określamy Państwu liczbę znaków ze spacjami w danym dokumencie, która determinuje cenę. W przypadku plików tekstowych koszty zlecenia określane są za pomocy iloczynu ceny jednostkowej oraz liczby znaków ze spacjami z funkcji statystyka wyrazów programu MS WORD.
  • Graficzną edycję zleceń – wszędzie tam, gdzie jest to tylko możliwe staramy się aby wygląd dokumentów był wierny pierwowzorowi. W szczególnych przypadkach dla elementów nieedytowalnych np. rysunków pod ich zawartością umieszczamy dokładne tłumaczenia opisów w języku docelowym. Na życzenie możemy przygotować dla Państwa również jakościowy szablon CV lub innego zlecanego nam dokumentu.

Biuro tłumaczeń online zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Naszym celem jest podnoszenie standardów obsługi klienta oraz oferowanie najlepszych przekładów online w rozsądnych cenach.