BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Bardzo osobiste życzenia urodzinowe

Urodziny dla każdego człowieka to oprócz radości czas podsumowań. Tak się składa, że moje były dokładnie wczoraj. 34 lata ziemskiego egzystowania i 5 lat bytności Protlumaczenia.pl. Przy tej okazji chciałem podziękować Państwu za wszystkie życzenia, które od Was otrzymałem.

Cieszę się, że wraz z Państwem mogę budować rozpoznawalną markę tłumaczeniową. Przy tej okazji mam nadzieję, że nasze przedsiębiorstwo będzie nadal służyć Państwu pomocą w kwestiach translacyjnych.  Idziemy z duchem czasu. Rok 2017 jeszcze się nie skończył, ale dla nas do tej pory był naprawdę aktywny. Udało się usprawnić komunikację na linii klient – biuro tłumaczeń online. Odbyło się to poprzez:

Biuro tłumaczeń online w roku 2017

  • Przygotowanie aplikacji Android – od zawsze marzyłem, aby nasze usługi były dostępne dla jak największej grupy osób. Sam będąc zagranicą nie miałem komputera. To były czasy, kiedy jechało się do pracy w ciemno, a trudno było zabrać ze sobą cały dobytek. Zawsze jednak towarzyszył mi telefon. Oczywiście nie było to żadne cudeńko. Dziś jednak aparaty telefoniczne stały się podręcznymi komputerami. Za ich pomocy można zrobić bardzo wiele. Dlatego też postanowiliśmy jako firma oddać do Państwa dyspozycji apkę umożliwiającą bezproblemowe dostarczenie dokumentów do biura tłumaczeń online. Oprogramowanie stało się strzałem w dziesiątkę. Dziś każdy może mieć z nami kontakt poprzez sprawnie działające narzędzie.
  • Czat z konsultantem – pomimo wielu udogodnień rozmowy telefoniczne z pewnych zakątków świata nie należą do najtańszych. Nie zawsze jest przestrzeń, aby napisać maila. Dodatkowo część Państwa spraw nie może czekać. Dlatego też uruchomiliśmy dla Państwa czat. Poprzez rozmowę z biurem obsługi klienta macie Państwo możliwość bieżącego wypytania o naszą ofertę. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie nowego udogodnienia Protlumaczenia.pl.
  • Nowe strony WWW – kochamy Internet i dlatego lubimy być postrzegani jako biuro tłumaczeń online. W tej sferze budujemy liczne przystanie. Ad. 2017 zaowocował w dwie nowe witryny językowe. Skupiliśmy się tym razem na tłumaczeniach samochodowych oraz technicznych.
Tłumaczenia online 2017 r.
Tłumaczenia online 2017 r.

Mam nadzieję, że Protlumaczenia.pl będą nadal efektywnie zaspokajać Państwa potrzeby językowe. Sobie życzę natomiast dużo zdrówka i spokoju, który wypracowuję ćwicząc jogę;).