BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Nowy wygląd naszych stron WWW

Jesień to czas, który warto wykorzystać na rozwój nowych inicjatyw. Energia zdobyta latem owocuje kolejnymi pomysłami. Również nasza firma chce wykorzystać ten potencjał. Owocem naszych zabiegów jest zmieniony wygląd stron promujących tłumaczenia pisemne online.

Rebrandingowi uległy dwa nasze projekty. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami, które poparte były otrzymanymi wiadomościami uruchomiliśmy zmienione wersje stron obsługujących tłumaczenia holenderskiego oraz norweskiego. Projekty można obejrzeć pod adresami: https://tlumaczholenderskiego.pl/ oraz http://tlumacznorweskiego.eu/. Obie witryny mają szereg cech wspólnych i będą  jeszcze lepiej służyć Państwu przy zamawianiu przekładów przez Internet. Swoistym modyfikacjom uległy następujące elementy serwisów:

Nowy wygląd naszych stron WWW

  1. Design – prawdziwej rewolucji poddane zostały wszystkie elementy graficzne rzeczonych witryn. Czytelniejsze czcionki i ciekawsze zdjęcia, sprawiają, że strony jeszcze lepiej wpasowują się w klimat danego języka.
  2. Ułatwiona nawigacja – na naszych witrynach będziecie się Państwo poruszać w sposób całkowicie intuicyjny. Wszystkie najważniejsze informacje zostały Państwu zaserwowane w formie odnośników na stronach głównych projektów. Od teraz każdy z Państwa szybciej uzyska potrzebne informacje. Nad całością działań designerskich czuwała firma NET-KREATOR (https://internetgrudziadz.pl/).
  3. Szybkość działania – zadbaliśmy o Państwa wygodę i czas ładowania poszczególnych podstron. Wiemy bowiem, że nie zawsze jest dane Państwu korzystać z dobrodziejstw Internetu szerokopasmowego. Biuro tłumaczeń online oddaje Państwu do dyspozycji fachowo przygotowane i nienaganne techniczny strony WWW.
  4. Znaczek „by Protlumaczenia.pl” – jeśli traficie Państwo na stronę, która w lewym górnym rogu będzie posiadać logo „by Protlumaczenia.pl”, to znaczyć będzie, że dany projekt wsparty jest fachowym potencjałem naszego przedsiębiorstwa. Od teraz wyżej wspomniany symbol graficzny konsolidować będzie naszą działalność online.
  5. Wersje responsywne – w ostatnim czasie dużą uwagę przywiązywaliśmy do użytkowników smartfonów oraz tabletów. Dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy aplikację Android umożliwiającą kontakt z biurem. W związku z powyższym i nasze nowe strony są w pełni przystosowane do urządzeń przenośnych. Ofertę biura tłumaczeń online przejrzycie Państwo w podróży oraz wszędzie tam gdzie nie będzie dostępu do komputera stacjonarnego.
Nowe oblicze tłumaczeń online
Nowe oblicze tłumaczeń online

Zapraszamy do odwiedzin naszych nowych witryn. Czekamy na Wasze uwagi i sugestie.