Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Tłumaczenia to bardzo szeroka dziedzina, wśród której zdarzają się zagadnienia z którymi nie każdy ma do czynienia codziennie Do ciekawych przykładów realizowanych przez nasze biuro tłumaczeń możemy zaliczyć:

Nie zawsze typowe tłumaczenia

  • Tłumaczenie dokumentacji procesowej – wśród wielu zagadnień z jakimi spotykamy się w naszej pracy każdego dnia, klienci, zwłaszcza biznesowi dość często zmuszeni są do tłumaczenia takich dokumentów jak choćby pozwy. Zwykle objętość tych dokumentów jest znacząca. Dla naszych klientów stosujemy atrakcyjne system cenowy, pozwalający na uzyskanie atrakcyjnych cen
  • Tłumaczenie na cele hobbystyczne – jednymi z ciekawszych zleceń są oczywiście tłumaczenia hobbystyczne. Klienci pasjonujący się np. jazdą motocyklem, którego nie można kupić w kraju mogą zlecić nam tłumaczenie jego instrukcji obsługi, a numizmatycy poznać tekst, który pojawił się na znaczku.
  • Tłumaczenie prasy fachowej – wiele artykułów, które pojawiają się w naszej prasie to przedruki bądź interpretacje artykułów obcojęzycznych. Nasze biuro tłumaczeń niejednokrotnie tłumaczyło wiele zróżnicowanych tematycznie artykułów obcojęzycznych. Zachęcamy do współpracy wydawnictwa z całej Polski. Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość merytoryczną, korektę stylistyczną oraz poprawność używanego słownictwa, w zależności od branży jakiej się tyczy.
  • Tłumaczenie wypracowań – a właściwie ich korekta to usługa często poszukiwana przez studentów uczelni wyższych. Dominujący językami są: angielski oraz niemiecki. Nasza firma dokona korekty prac zaliczeniowych lub też pomoże w ich napisaniu. Tłumaczymy również streszczenia prac dyplomowych, zarówno inżynierskich, licencjackich jak i magisterskich. Przy tego typu tłumaczeniach, traktowanych jako zwykłe jednostką przeliczeniową jest liczba 1800 znaków ze spacjami. Tłumaczenia tego typu są realizowane również online.
  • Tłumaczenie starodruków – są dziedziną wymagającą od tłumaczy nie tylko ponadprzeciętnego skupienia ale również wprawnego oka, gdyż wiele dokumentów jest napisana ręcznie. Nasze biuro świadczy również usługi tego typu. Do często tłumaczonych dokumentów należą akty notarialne oraz metryki. Przy większej liczbie dokumentów stosujemy korzystne rabaty.
  • Tłumaczenie sklepów Internetowych – oprócz interfejsu silnika napędzającego sklep, tłumaczymy również opisy produktów przeznaczonych na rynki zagraniczne z tak egzotycznych języków jak choćby chiński, bułgarski czy też chorwacki. Przy zakupie kilku pakietów językowych uzyskacie Państwo korzystne rabaty i obniżki cen naszych usług.