BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Należyta staranność w tłumaczeniach

Należyta staranność to zwrot, który jest elementarną częścią prawie wszystkich specyfikacji przetargowych.  Z dbałością o wysoką jakość powinno się budować drogi, wywozić odpady i dostarczać poszczególne przedmioty Zamawiającemu.

Wiedzą o tym firmy, które ubiegają się o zamówienia publiczne.  Wysoka klasa realizowanych usług nie powinna być jedynie domeną firm, obsługujących sferę budżetową. Podmioty prowadzące działalność gospodarczą muszą funkcjonować w taki sposób, aby  zyskać zaufanie klientów. Tylko taki sposób działania może przełożyć się na powiększenie rzeszy Odbiorców. Fakt ten doskonale rozumieją Protlumaczenia.pl. Nasza firma proponuje Państwu realizację przekładów językowych, obejmującą 120 kierunków translacji. Należytą staranność towarzyszącą realizacji zleceń uzyskujemy za pośrednictwem:

Należyta staranność w tłumaczeniach

  • Posiadanego potencjału kadrowego – team Protlumaczenia.pl reprezentują specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie uzyskaną w toku trwania kariery zawodowej. Naszą domeną są przekłady biznesowe i specjalistyczne. Obsługujemy klientów zamieszkujących województwo Kujawsko Pomorskie oraz spoza regionu. Dla tych ostatnich uruchomiona została usługa tłumaczeń online. Osoby prywatne oraz firmy mogą więc uzyskać niezbędne teksty bez potrzeba opuszczania domu lub biura.
  • Procedur z zakresu ochrony danych osobowych – w ostatnim czasie sławetne RODO (skrót oznacza: Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) jest na ustach przedsiębiorców w całym naszym kraju. Nasze biuro tłumaczeń również nie zignorowało zmieniającego się prawodawstwa. Przygotowaliśmy procedury, które mają służyć bieżącej obsłudze klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dane były chronione i zabezpieczone przed niekontrolowanym wyciekiem.
  • Pracy weryfikatorów – każdemu z nas przytrafiają się błędy. Nie myli się bowiem tylko ten kto nic nie robi. W bardzo znanym przysłowiu jest sporo prawdy. Błędy w tłumaczeniach najczęściej przydarzają się podczas pracy z danymi liczbowymi. Biuro tłumaczeń online stara się je jednak eliminować. Zadaniem korektorów jest wykluczenie mogących powstać nieścisłości. Błędnie zinterpretowane cyfry są w porozumieniu z Wykonawcą zamieniane na ich prawidłowe zamienniki. Fakt ten ma szczególne znaczeniu w przypadku przekładów papierów samochodowych. Zły numer VIN lub pomyłka w roczniku auta może pozbawiać Państwa możliwości jego zarejestrowania. Ewentualne reklamacje są przez nas rozpatrywane w przeciągu 24 godzin.
Należyta staranność wyróżnia oferowane przez nas tłumaczenia
Należyta staranność wyróżnia oferowane przez nas tłumaczenia