BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Najczęściej zadawane pytania cz.1

Najczęściej zadawane pytania – tłumaczenia Grudziądz

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozpoczynamy cykl odpowiedzi na najczęściej pojawiające się przy okazji naszej działalności pytania naszych Szanownych Klientów. Serdecznie zapraszamy do lektury.

  • Gdzie w Grudziądzu znaleźć tłumaczy przysięgłych ?

W Grudziądzu tłumaczy przysięgłych znajdziesz w naszym biurze tłumaczeń zlokalizowanym przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 27. Oprócz tłumaczy języków popularnych takich jak angielski, czy też niemiecki do grona osób pracujących dla naszej firmy należą tłumacze takich języków jak holenderski czy też duński. Oczywiście dla każdego z tych języków oferujemy fachowe wsparcie i wykwalifikowaną kadrę językową.

  • Jaka jest cena za 1 stronę tłumaczenia przysięgłego ?

Tłumaczenia realizowane przez naszą firmę posiadają bardzo konkurencyjne ceny. Przy większej liczbie stron stosujemy rabaty oraz atrakcyjny system bonifikat. W opinii naszych klientów, do których oprócz osób prywatnych zaliczają się również przedsiębiorstwa jesteśmy najtańszym biurem tłumaczeń w Grudziądzu i jego okolicach. Nasz system wycen oparty jest o oprogramowanie komputerowe, dlatego też jest rzetelny i sprawiedliwy. Dokumenty szablonowe, nie wymagające dużego zaangażowania czasowego realizujemy w stawkach ekonomicznych, dających nam przewagę nad innymi biurami tłumaczeń.

  • Ile czeka się na tłumaczenie przysięgłe ?

Czas oczekiwania na tłumaczenie przysięgłe zależy od jego objętości oraz przekładanego języka. Szybciej otrzymamy tłumaczenia nawet o znacznej objętości, ale z języków popularnych, niżli tłumaczenia np. z języka arabskiego. Zależy to przede wszystkim od ilości tłumaczy danego języka, zatrudnionych w naszym biurze i ich „obłożenia” zleceniami. Przy każdym zleceniu kierujemy się jednak Państwa interesem i jest on dla nas najważniejszy. Nie pobieramy dodatkowych opłat za usługi ekspresowe. Gro zleceń (ponad 90 %) realizowanych jest w maksymalnie 2 dni robocze.

  • Jacy tłumacze pracują dla Waszego biura ?

Dla sieci Protlumaczenia.pl pracują zarówno młodzi, dobrze rokujący tłumacze jak i osoby z wieloletnim doświadczeniem. Na wzór firm japońskich czerpiemy siłę z młodości a bagaż doświadczeń i umiejętności od starszych zawodowo pracowników. Również nasze Biuro w sferze administracyjnej to mieszanka młodości o doświadczenia. Niemniej jednak każdy z tłumaczy ma odpowiednio poświadczone kwalifikacje.

Najczęściej zadawane pytania - tłumaczenia Grudziądz
Najczęściej zadawane pytania – tłumaczenia Grudziądz