BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Najczęściej zadawane pytania cz.2

Najczęściej zadawane pytania – tłumaczenia Grudziądz

  • Jak tanio przetłumaczyć przysięgle dokumenty kredytowe ?

Nasz zespół tłumaczy przysięgłych realizuje tłumaczenia z wielu języków obcych. Do częstych zleceń realizowanych przez nasze biuro należą tłumaczenia dokumentów kredytowych. Z uwagi na dużą objętość, translacja tych dokumentów bywa , dla osób ubiegających się o kredyt dość znacznym kosztem pośrednim na drodze do zdobycia wymarzonej nieruchomości. Nasze biuro tłumaczeń podchodzi do tematów związanych z tego typu tłumaczeniami indywidualnie. W przypadku tłumaczeń o znacznej objętości cena jest wyliczana ryczałtowo, co jest bardzo korzystne finansowo dla naszych klientów. Kontaktujemy się również w imieniu naszych klientów z instytucjami bankowymi celem doprecyzowania jakich dokładnie dokumentów od Państwa oczekują.

  • Jakie dokumenty są potrzebne do zarejestrowania auta z zagranicy ?

Tłumaczenia dokumentów samochodowych to bardzo popularny rodzaj tłumaczeń. Każdemu z naszych klientów staramy się doradzić, jakie dokumenty są niezbędne do zarejestrowania samochodu w Polsce. Trudno jest tutaj wymienić wszystkie dokumenty dla każdego z krajów, gdyż jest to kwestia indywidualna. W każdym z przypadków służymy radą naszym klientom, tak aby ich wydatki ponoszone na tłumaczenie nie były daremne. Oferujemy bardzo korzystne ceny tłumaczeń dokumentów samochodowych zwłaszcza z takich języków jak: holenderski, duński czy francuski.

Najczęściej zadawane pytania - tłumaczenia Grudziądz
Najczęściej zadawane pytania – tłumaczenia Grudziądz
  • Czy jest możliwe uzyskanie tłumaczenia przysięgłego w ten sam dzień ?

Zlecenia z najpopularniejszych języków obsługiwanych przez nasze biuro – czyli np. z angielskiego oraz niemieckiego mogą być przetłumaczone jeszcze w ten sam dzień. Tłumaczenia z języków takich jak duński, szwedzki, czeski czy też dla przykładu norweski realizowane są w okresie do maksymalnie 7 dni roboczych w zależności od ich rodzaju oraz naszych mocy przerobowych. Dla dokumentów o większej objętości zapraszamy do przesyłania skanów online celem dokładnej wyceny i uzgodnienia terminu odbioru.

  • Czy podejmujecie się tłumaczenia dokumentów medycznych oraz technicznych ?

Protlumaczenia.pl to zespół tłumaczy przysięgłych a więc grupa ludzi, którzy oprócz perfekcyjnej znajomości języka posiadają również swoje pasje oraz ulubione dziedziny tłumaczeń. Tłumaczenia medyczne oraz specjalistyczne nie są nam obce i chętnie się ich podejmujemy, zawsze z najwyższą starannością i w trosce o Państwa zadowolenie.