BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Mistrzowskie promocje na Mundial 2018 r. !!!

W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się zmagania najlepszych drużyn na świecie w piłce nożnej. Mundial 2018  odbywa się w Rosji i z tej okazji mamy dla Państwa przygotowaną mistrzowską ofertę na tłumaczenia.

Z okazji odbywającej się właśnie imprezy nasza firma postanowiła uraczyć Państwa promocjami, które będą korelować z wydarzeniami na boiskach. Podobnie jak remis w meczu Argentyny z Islandią (1:1) zaskoczymy Państwa obniżkami stawek tłumaczeniowych.  Licząc na dobrą postawę kadry Adama Nawałki postanowiliśmy w okresie do 15.07.2018 r.:

Mistrzowskie promocje na Mundial 2018 r. !!!

  • Zagwarantować dodatkowy bonus w wysokości 5 % –  pl są tworzone przez osoby dla których futbol jest jednym z ulubionych sportów. Emocje, które towarzyszą wydarzeniom piłkarskim postanowiliśmy wzmocnić przez nieco niższe niż zazwyczaj ceny. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wybór naszego biura tłumaczeń online, otrzymacie bonifikatę w wysokości 5 %. Obniżka nie jest zależny od ilości zlecanego tekstu, ani terminu realizacji przekładu.
  • Zagwarantować rabat w wysokości 10 PLN na tłumaczenia angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego – jeśli chcecie Państwo zaoszczędzić na translacjach wyżej wymienionych języków, zamówcie je online. Klienci, którzy złożą zapotrzebowanie na powyższe tłumaczenia przez Internet, będą mogli cieszyć się przyznanym rabatem kwotowym. Promocja dotyczy tłumaczeń dokumentów samochodowych oraz partii tekstu składającej się z minimum 3 stron rozliczeniowych.
  • Upowszechnić wśród naszych klientów możliwość skorzystania z aplikacji Android – Protlumaczenia.pl zdają sobie sprawę z roli technologii mobilnych w życiu współczesnego człowieka. Widomym znakiem dzisiejszych czasów są smartfony oraz tablety. Urządzenia, o których mowa są w posiadaniu prawie każdego z nas. Z tej okazji udostępniliśmy naszym klientom aplikację do zamawiania tłumaczeń. Osoby, które użyją ją w okresie do dnia finałowego meczu mistrzostw świata otrzymają ulgę w wysokości 10 % (aplikację można pobrać tutaj).
  • Pilnie śledzić wydarzenia na boiskach i organizować promocje tematyczne – wierzymy w Piłkarską Reprezentację Polski w piłce nożnej. Chcemy więc, aby „Nasze Orły” zaszły jak najdalej. Nie wykluczone, że podczas mundialu pojawią się na niniejszej stronie  dodatkowe informacje na temat kolejnych promocji. Zapraszamy do śledzenia nadchodzących meczów i kibicowania naszym rodakom !!!
Protlumaczenia.pl trzymają kciuki za "Orły" Adama Nawałki
Protlumaczenia.pl trzymają kciuki za “Orły” Adama Nawałki

* Uwaga !!! Promocję nie łączą się.