BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Kontakt z biurem tłumaczeń

Wśród wielu form kontaktu z naszym biurem do najbardziej popularnych należy przede wszystkim:

Kontakt z biurem tłumaczeń

  • Kontakt bezpośredni – serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych biur, które mieszczą się w Bydgoszcz, Grudziądzu oraz Świeciu. Gwarantujemy Państwu najniższe ceny oraz szybkie terminy realizacji. W tej formule działamy w imię zasady: „myśl globalnie, a działaj lokalnie”. Nie bez powodu więc jest do nas blisko ze wszystkich zakątków województwa Kujawsko-Pomorskiego.
  • Kontakt mailowy – swoje dokumenty możecie wysłać do nas Państwo za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasze serwery są dla Państwa otwarte przez 24 godziny na dobę. Po przeanalizowaniu dokumentów przez naszych konsultantów udzielimy Państwu zwrotnie odpowiedzi na temat terminu realizacji, kosztów zlecenia oraz sposobu zwrotnego dostarczenia tłumaczeń
  • Kontakt telefoniczny – w celu uzgodnienia kwestii związanych z tłumaczeniami, możecie skorzystać Państwo również z podanego na tej stronie numeru kontaktowego. W oparciu o informacje jakich Państwo udzielicie w czasie krótkiego wywiadu określimy wstępną wycenę tłumaczenia oraz wspólnie z Wami uzgodnimy formę dostarczenia Państwa dokumentów do naszego biura tłumaczeń oraz ich późniejszego odbioru.
  • Kontakt za pośrednictwem sms – bywa że sytuacja zmusza Państwa do możliwości kontaktu z nami jedynie za pośrednictwem sms. Po wysłaniu krótkiej wiadomości tekstowej oddzwonimy na wskazany numer i wspólnie określimy dalszy sposób postępowania przy zlecaniu nam tłumaczeń pisemnych.
  • Kontakt za pośrednictwem formularza wyceny online – tłumaczenia za pośrednictwem Internetu to jedna z gałęzi zyskująca coraz większą popularność. Na naszym portalu udostępniliśmy dla Państwa specjalny formularz umożliwiający podanie podstawowych parametrów zamawianego tekstu takich jak: czas realizacji, rodzaj oraz tryb tłumaczenia. Bez trudu za pomocą myszki wybierzecie Państwo z zasobów Waszych dysków twardych pliki, które później trafią do osób nadzorujących cały proces tłumaczeniowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji online właściwie do późnych godzin wieczornych. Dokumenty które trafią do nas nocą, zostaną wycenione na następny dzień. Forma odbioru również jest kwestią elastyczną. Na Państwa prośbę możemy nadać tłumaczenia pocztą, wysłać ich wersję elektroniczną na podany adres mailowy lub też mogą one czekać przygotowane dla Państwa do odbioru w jednym z naszych trzech biur.
Kontakt z biurem tłumaczeń
Kontakt z biurem tłumaczeń