BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Kiedy wymagane będą od Państwa tłumaczenia przysięgłe ?

Przekłady poświadczone to grupa tłumaczeń wykonywanych przez filologów z odpowiednimi uprawnieniami. Tego typu translacje są rozliczane podług 1125 znaków ze spacjami i opatrzone specjalnymi pieczęciami Wykonawców.

Specjaliści, którzy mogą interpretować teksty w sposób uwierzytelniony widnieją w oficjalnym spisie Ministerstwa Sprawiedliwości. Protlumaczenia.pl kooperują z blisko setką takich osób, obsługując prawie 40 języków obcych. Istnieje szereg sytuacji kiedy tłumaczenia przysięgłe okażą się dla Państwa niezbędne. Do najpopularniejszych należą:

Kiedy wymagane będą od Państwa tłumaczenia przysięgłe ?

  • Rejestracja auta w celu uzyskania polskich tablic rejestracyjnych – jeśli kupiliście państwo samochód sprowadzony z zagranicy, to jednym z Państwa obowiązków będzie przygotowanie translacji takich papierów jak dowód rejestracyjny i faktura zakupu. W omawianym zakresie, nasze biuro tłumaczeń online prowadzi rozliczenia ryczałtowe. Tym samym zyskujecie Państwo gwarancję niezmienności ceny. Ponadto firmy i komisy, które sprowadzają pojazdy w sposób ciągły mogą liczyć na uzyskanie korzystnych rabatów.
  • Nawiązanie współpracy z partnerem zagranicznym – tłumaczenia przysięgłe online przychodzą w sukurs firmom z całego kraju. Translacje poświadczone to nieodzowny towarzysz firm zajmujących się importem oraz eksportem towarów i dóbr. Pokłosiem działalności międzynarodowej jest konieczność przygotowania przekładów faktur, umów oraz szeregu dokumentów charakterystycznych dla danej branży. Protlumaczenia.pl pomogą Państwu w zamówieniu poszczególnych translacji bez opuszczania Państwa firmy. Zyskacie tym samym czas, który będzie można przeznaczyć dla dalszy rozwój biznesu.
  • Zmiana stany cywilnego – ślub, zgon lub narodziny dziecka to okoliczności, które wymagają udokumentowania w świetle obowiązującego prawa. O ile dane zdarzenie miało miejsce zagranicą to nieodzowne będzie przygotowanie odpowiednich tłumaczeń. Biuro tłumaczeń online zaprasza do dostarczenia nam dokumentów w sposób elektroniczny lub wizyty w jednym z oddziałów. Filie Protlumaczenia.pl można znaleźć w Grudziądzu, Bydgoszczy oraz Świeciu.
  • Rozprawy sądowe – tłumaczenia przysięgłe pozwolą dowieźć Państwa racji przed obliczem sądów. Na potrzeby rozpraw i w ich konsekwencji przygotujemy dla Państwa translacje takich dokumentów jak pozwy czy też sentencje wyroków. Naszym klientom służymy darmową dostawą tłumaczeń na terenie całego kraju. Klienci zlecający większe partie materiału otrzymają korzystne bonifikaty.
Istnieje wiele sytuacji, w których należy okazać się tłumaczeniami poświadczonymi
Istnieje wiele sytuacji, w których należy okazać się tłumaczeniami poświadczonymi