BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Komfort korzystania z usług tłumaczeniowych

Korzystanie z usług firm tłumaczeniowych jest o wiele wygodniejsze, o ile przebiega ono w aureoli odpowiedniego poziomu uzyskanej satysfakcji. Każdy z nas woli bowiem, współpracować z podmiotami, które swoje zadania realizują w sposób profesjonalny.

Taki stan rzeczy dotyczy nie tylko przekładów językowych. Zamawiając tort, chcemy aby był nie tylko piękny, ale również smaczny. Nasze ewentualne niezadowolenie jest jeszcze większe, kiedy wespół z nie do końca poprawnie zrealizowanym zleceniem, idzie kiepska obsługa klienta. Protlumaczenia.pl chcą unikać tego typy sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby korzystające z naszego serwisu, odchodziły od biurek konsultantów zadowolone. Dużą wagę przykładamy nie tylko do poziomu merytorycznego naszych translacji, ale również do kwestii sprzedażowych. Udaje się nam to osiągnąć poprzez:

Komfort korzystania z usług tłumaczeniowych

  • Odpowiednie przygotowanie personelu biurowego – prawie wszystkie osoby, które czytają ten tekst znają przysłowie, „że nie od razu Kraków zbudowano”. W odniesieniu do sfery usług można go przełożyć jeszcze dosadniej. Doświadczenie w relacjach z klientami nabywa się w miarę osiąganego stażu pracy. Niektóry z pracowników są częścią naszego teamu od początku działania firmy.  Ponad 7 letnie doświadczenie predysponuje nas do sprawnej realizacji powierzonych nam zadań.
  • Kompetentną kadrę – nie dążymy do zwielokrotnienia zysków poprzez zatrudnianie specjalistów, którzy nie spełniają naszych oczekiwań. Mówiąc bardziej dosadnie, wolimy uzyskiwać niższe marże, niżli narażać Państwa na stres związany z otrzymaniem błędnego tłumaczenia. Markę Protlumaczenia.pl reprezentują filolodzy, którzy posiadają wiedzę oraz stosowne kompetencje. Wielu językowców, którzy tłumaczą dla Państwa dokumenty posiada uprawnienia tłumacza przysięgłego.
  • Wykorzystanie nowoczesnych technologii – prawie 99 % społeczeństwa posiada w swojej kieszeni lub torbie smartfon. Jak wszyscy wiemy nie służy on tylko do dzwonienia. Urządzenia oparte o system Android lub IOS pozwalają na sprawdzanie maila, czy inną formę utrzymywania kontaktu ze znajomymi. Ale smartfon to również możliwość zlecania przekładów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy oprogramowanie, które może ułatwić to zadanie. Aplikacja stworzona przez Protlumaczenia.pl pozwala na wykonanie zdjęć wybranych dokumentów i ich wysyłkę do bezpłatnej wyceny.
Komfort korzystania z usług tłumaczeniowych
Komfort korzystania z usług tłumaczeniowych