BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Kiedy tłumaczenie online jest koniecznością

W życiu każdego z nas trafiają się sytuacje, że z niektórych usług musimy skorzystać online. Będąc zagranicą lub negocjując z klientem pilny kontrakt niejednokrotnie również tłumaczenia stają się dla nas elementem którego poszukujemy na płaszczyźnie Internetowej.

Z myślą o Państwa potrzebach powstało nasze Internetowe biuro tłumaczeń. Korzystając z serwisu zlokalizowanego na stronie www.protlumaczenia.pl macie Państwo dostęp do naszych specjalistów i wsparcie koordynatorów projektu. Chcąc posłużyć się przykładem jak olbrzymią siłą są tłumaczenia przez Internet posłużmy się przykładem pana Macieja – jednego z klientów naszego biura, który stał się natchnieniem do napisania tego krótkiego postu.

Tłumaczenie online

Nasz klient – którego przy tej okazji serdecznie pozdrawiamy wyjechał do Wielkiej Brytanii dobre 5 lat temu i regularnie przez ten okres korzystał ze wsparcia naszej firmy przy okazji tłumaczeń przysięgłych z języka angielskiego. Pewnego dnia spotkała go bardzo nieprzyjemna sytuacja, kiedy to wymagał dłuższej opieki medycznej. Okazało się że Pan Maciej (lat 39) cierpiał na niezdiagnozowaną wadę serca, która dała o sobie znać podczas wakacyjnego pobytu w Grudziądzu. Zaplanowany urlop nasz klient spędził u lekarzy. Z ich zapisów powstał cały, dość pokaźny komplet dokumentacji medycznej. Wspomniana wada nie była na tyle poważna, aby Pan Maciej nie mógł wrócić do Anglii. Tym bardziej, że czekała go rozmowa o pracę w zawodzie, której tak bardzo oczekiwał. Nasze biuro tłumaczeń w ślad za powstałą dokumentacją przygotowało tłumaczenie dokumentacji medycznej. Pan Maciej mógł kontynuować leczenie i dostał wymarzoną posadę. Skany dokumentów nasz klient otrzymał na maila a tłumaczenie medyczne uwierzytelnione dotarło do niego jeszcze w tym samym tygodniu. Protlumaczenia.pl to zespół specjalistów językowych dla których ważne jest dobro naszych klientów. Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania ze wsparcia tłumaczy, którzy są dostępni w sieci. Jeżeli macie Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteśmy dla Państwa dostępni przez lwią część dnia, odpowiadając na zapytania co w efekcie prowadzi do realizacji usług w przystępnych cenach i wysokiej jakości.