BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Jesień 2017 r. w biurze tłumaczeń online

W listopadzie bieżącego roku witryny tłumaczeniowe promujące działalność naszego biura przeszły sporo modyfikacji. Ofertę przekładów szwedzkiego, norweskiego i holenderskiego skonsolidowaliśmy za pomocą nowo powstałego znaku graficznego. „By Protlumaczenia.pl” to symbol łączący wszystkie projekty naszej firmy.

Jesień 2017 r. przynosi zatem sporo zmian, których efektem będzie jeszcze lepsza obsługa naszych klientów. Oprócz wyglądu stron WWW zmodyfikowana została również aplikacja Android. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy słownik holenderskiego, który jest dostępny za darmo w Google Play. Opatrzenie naszych przedsięwzięć logiem „by Protlumaczenia.pl” gwarantuje nie tylko spójność wizualną, ale również wysoką jakość translacji. Wszystkich przyszłych i obecnych klientów zachęcamy zapraszamy do podjęcia lub odnowienia kooperacji. Biuro tłumaczeń online jest przedsiębiorstwem, które:

Jesień 2017 r. w biurze tłumaczeń online

  • Obsługuje prawie 40 języków obcych – oferta tłumaczeniowa naszego przedsiębiorstwa obejmuje prawie 120 kierunków translacji. Wykonujemy przekłady w konfiguracji: język polski – język obcy, język obcy – język polski, język obcy- drugi język polski. W skład naszej propozycji biznesowej wchodzą tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Dla Państwa wygody utworzone zostały oddziały stacjonarne zlokalizowane na terenie Grudziądza, Bydgoszczy i Świecia. Klientów spoza regionu zachęcamy do wypróbowania tłumaczeń Internetowych.
  • Czynne jest przez 7 dni w tygodniu – weekendy, dni wolne od pracy oraz święta to okresy, w których nie wszyscy mogą cieszyć się z chwil wytchnienia i odpoczynku. Bywają bowiem sytuacje, w których czas ten spędza się „jak na szpilkach”. Potrzeba przygotowania pilnego tłumaczenia bywa tak silna, że nie da się jej odłożyć na później. W takiej sytuacji warto wybrać nasz numer telefonu lub przesłać maila zawierającego stosowne zapytanie. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem doby.
  • Wywiązuje się z podjętych zobowiązań – biuro tłumaczeń online powstało w 2012 roku. Podczas trwania naszej działalności wypracowaliśmy standardy pozwalające na skuteczną obsługę klienta. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wywiązujemy się z powziętych terminów realizacji i dostarczamy wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Klienci firmy mogą liczyć na rabaty oraz korzystne obniżki cen. Warto zaufać naszej firmie, której wszystkie inicjatywy firmujemy symbolem „by Protlumaczenia.pl”.
Znak "By Protlumaczenia.pl" zespala wizerunek biura tłumaczeń online
Znak “By Protlumaczenia.pl” zespala wizerunek biura tłumaczeń online