BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Jak wybrać biuro tłumaczeń online ?

Wybór odpowiedniego biura tłumaczeń to jedna z istotniejszych kwestii przy uskutecznianiu czynności związanych z przekładami. Poza ceną istnieje szereg czynników, na które warto zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji. Co zatem determinuje zadowolenie klientów ? Protlumaczenia.pl to firma, która działa na rynku językowym od 2012 roku. Naszą ideą jest dostarczanie wysokiej klasy tekstów w rozsądnych cenach. Propozycja naszego przedsiębiorstwa zawiera:

Czynniki determinujące wybór biura tłumaczeń online

  1. Szybkie terminy realizacji – wybór właściwego przedsiębiorstwa językowego często determinują terminy. Przed zleceniem przekładu warto zapytać Wykonawcy o przewidywaną datę wykonania translacji. Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby zlecenia docierały do Państwa szybko i bezkolizyjnie. Dokumenty standardowe tłumaczymy w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Teksty o bardziej skomplikowanej strukturze oddawane są zgodnie z powziętymi ustaleniami.
  2. Korektę native speakera – wiele osób zgłasza potrzebę przygotowania tłumaczeń o znacznym stopniu skomplikowania. W grupie tej dominują papiery o charakterze medycznym oraz technicznym. Tego rodzaju dokumenty warto skonsultować z native speakerami. Protlumaczenia.pl dysponują osobami zdolnymi do podołania tego rodzaju czynnościom. Oferujemy usługi native speakerów z 23 języków obcych.
  3. Darmową wysyłkę – na finalną cenę zlecenia wpływa szereg czynników. Zaproponowane przez nas stawki obejmują bezpłatną dostawę dokumentów. Nie doliczamy zatem opłaty za wysyłkę dokumentów do dowolnego miejsca w Europie. W proces ten angażujemy Pocztę oraz wyspecjalizowane firmy kurierskie. Protlumaczenia.pl to marka, której warto zaufać zamawiając tłumaczenia przysięgłe online.
  4. Wsparcie biura obsługi klienta – kooperacja z naszą firmą nie ogranicza się do podania numeru konta do wpłaty należności. Supportujemy naszych klientów na każdym z etapów przygotowania tłumaczeń. Odpowiemy na wszelkie pytania pojawiające się podczas kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jednym z priorytetów naszej firmy jest troska o Państwa zadowolenie.
  5. Ekspresowe rozpatrywanie reklamacji – biuro tłumaczeń online rzadko popełnia błędy. Bywa jednak, że i nam zdarzają się lapsusy. W takim przypadku Państwa reklamacje traktowane są priorytetowo. Procedura zgłaszania nieścisłości jest prosta i ogranicza się do wysłania maila z zażaleniem. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.  
Jak wybrać biuro tłumaczeń online ?
Jak wybrać biuro tłumaczeń online ?