BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Jak rozwija się biuro tłumaczeń online ?

W kwestiach związanych z prowadzeniem firmy bardzo często mamy do czynienia z terminem tzw. „ewolucji”. Dla przedsiębiorstw taka ewolucja oznacza nic innego jak rozwój. Przedsiębiorstwa w ramach swojej bytności na rynku starają się udoskonalić poszczególne procesy i rozszerzyć prowadzoną działalność.

Nie inaczej jest w przypadku naszego biura tłumaczeń. Naszą działalność rozpoczęliśmy 7 lat temu. Projekt  swój początek miał w tzw. „zaciszu domowym”. To tam przychodzili nasi pierwsi  klienci, których obsługiwaliśmy względem przekładów pisemnych. Oferta firmy była wtedy raczej uboga. Poza kilkoma językami obcymi nie było w niej nic na tyle unikatowego, aby móc mówić o jakimkolwiek przełomie. Z czasem jednak nasza kadra uległa znacznemu powiększeniu. Zespół tłumaczeniowy poszerzył się o kolejnych specjalistów. Wdrożyliśmy procedury, które czynią z nas partnera godnego zaufania. Nasze „wyjście do ludzi” odbywało się w następujący sposób:

Jak rozwija się biuro tłumaczeń online ?

  1. Wynajęcie pierwszego lokalu w Grudziądzu – decyzja o wynajmie lokalu podyktowana była potrzebami naszych klientów. Wizyta w prywatnym mieszkaniu nie była bowiem dla Państwa zbyt komfortowa. Nasze pierwsze biuro miało 8 M2, a Państwa translacje obsługiwaliśmy przy pomocy komputera zakupionego z tzw. „drugiej ręki”.
  2. Własna franczyza tłumaczeniowa – nasz pomysł na biznes okazał się trafiony. Zaufanie, którym obdarzyli nas lokalni nabywcy, zapragnęliśmy przełożyć na rynek regionalny. Tym samym podjęta została decyzja o utworzeniu własnej franczyzy tłumaczeniowej. Jednym z pierwszych franczyzobiorców była firma z Bydgoszczy. Prowadziła ona swoją działalność do końca 2018r. .
  3. Oddział w Świeciu – w ramach zwiększania swojego zasięgu utworzony został oddział tłumaczeniowy w Świeciu. Otwarty jest on po dzień dzisiejszy i podobnie jak centrala obsługuje ponad 40 języków, przekładanych na 120 sposobów. Filia czynna jest od poniedziałku do piątku, pomiędzy godziną: 9:00 a 16:00.
  4. Tłumaczenia online – przez cały czas naszego funkcjonowania dostrzegaliśmy rolę Internetu we współczesnym rynku tłumaczeniowym. Upowszechniliśmy naszą markę poprzez rozliczne działania promocyjne. Skonsolidował je znak „by Protlumaczenia.pl”, który swoją premierę miał pod koniec 2017 r. . Rok 2019 przyniósł nam projekt Cities. Jego zadaniem jest obsługa zleceń językowych z całej Polski.
Ewolucja biura tłumaczeń online
Ewolucja biura tłumaczeń online

Zapraszamy do skorzystania z usług biura tłumaczeń. Nasza firma wciąż ewoluuje, zmierzając w stronę instytucji, która idealnie wpasowuje się w Państwa oczekiwania. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz też:

Tłumacz przysięgły szwedzki