BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Grupy tłumaczeniowe

Grupy tłumaczeniowe – tłumaczenia przysięgłe – nasze biuro tłumaczeń w swojej ofercie obsługiwanych języków posiada 4 główne grupy asortymentowe. W zależności od stopnia popularności danego języka, a także jego skomplikowania nasza oferta względem ceny i terminu realizacji, co zrozumiałe, różni się od siebie w obrębie danych zespołów językowych.

Grupy tłumaczeniowe – tłumaczenia przysięgłe

Do 1 pierwszej grupy zaliczamy takie języki jak na przykład: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i włoski. W językach tych dokonujemy przekładów przysięgłych, technicznych oraz specjalistycznych. Grupa ta charakteryzuje się szybkimi terminami realizacji tłumaczeń oraz wysokim doborem fachowców względem zaawansowania leksykalnego w obrębie danej dziedziny. Dla każdego z wymienionych języków dysponujemy więc szeroką kadrą specjalistów, co jest nieocenione w przypadku tłumaczeń publikacji naukowych lub materiałów reklamowych przeznaczonych na rynki zagraniczne. Nasi klienci bardzo cenią sobie jakość jaką możemy im zaoferować. W językach wymienionych na wstępie realizowanych jest 65 % wszystkich zleceń naszego biura tłumaczeń. Przypominamy, że zapytań o wycenę jak zawsze można dokonywać stacjonarnie lub przez platformę online. Do drugiej grupy językowej włączyliśmy takie języki jak: holenderski, duński, norweski oraz szwedzki. Z uwagi na coraz większa popularność tych języków nasz cennik również dostosował się do Państwa potrzeb przez zastosowanie konkurencyjnych cen. Rosnąca emigracja naszych rodaków na skandynawski rynek pracy i tworzące się potrzeby w zakresie tłumaczeń są dla nas nieocenioną skarbnicą wiedzą, z której czerpiemy z obopólną korzyścią. Do przedostatniej, trzeciej grupy językowej, zaliczamy tłumaczenia z takich języków jak: czeski, ukraiński, bułgarski, hiszpański oraz chorwacki. Z uwagi na szeroki wpływ globalizacji na gospodarkę naszego kraju oraz przepływy dóbr, z których każdy korzysta indywidualnie w językach tych dokonujemy coraz większej ilości tłumaczeń. Wśród typów dokumentów do liderów grupy należą przede wszystkim dokumenty „samochodowe” dla aut sprowadzanych z Czech oraz Bułgarii. Na deser pozostawiliśmy dla Państwa prawdziwą rodzynkę na cieście. Czwartą grupę językową stanowią języki najmniej popularne, ale z powodzeniem obsługiwane przez nasze biuro tłumaczeń. Do języków tych zaliczamy: arabski, japoński oraz mołdawski i turecki. W obecnym stanie rzeczy, z grupy tej najczęściej korzystają przedsiębiorstwa.

Każde tłumaczenie traktujemy profesjonalnie

Tłumaczenia realizowane przez naszą firmę są w pełni profesjonalną usługą, niezależnie od języka i grupy do której zostały przyporządkowane. Staramy się wszystkie zlecenia traktować z najwyższą starannością oraz troską o szczegóły i całokształt zlecenia.

Asortyment tłumaczeń online
Asortyment tłumaczeń online