Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Niektóre z dokumentów przeznaczonych do tłumaczenia posiadają bardzo skomplikowaną strukturę graficzną. Tabele, rysunki, schematy i diagramy sprawiają, że ciężko zachować ich pierwotny wygląd. Bywa, że po przygotowaniu przekładu, niezbędna jest wtórna edycja danego pliku.

Dodatkowe nakłady pracy oznaczają zatem wzrost kosztów. Niekiedy owe zabiegi mogą okazać się droższe od zamówionej translacji. Tłumacze bowiem nie zawsze są w stanie podołać wymaganiom, które stawiają przed nimi klienci. W przypadku kooperacji z naszym teamem sprawy przedstawiają się nieco inaczej. Biuro tłumaczeń online dysponuje zespołem osób odpowiedzialnych za fachowe przygotowanie translacji. Od strony wizualnej efektem naszych działań są przekłady, których wygląd jest zbieżny z okazanymi oryginałami. Protlumaczenia.pl to nie tylko firma, której zadaniem jest przełamywanie barier językowych. Wspieramy naszych partnerów biznesowych w wielu rozmaitych obszarach takich jak:

Graficzna obróbka dokumentów

  • Grafika komputerowa – tłumaczenia instrukcji obsługi, dokumentacji projektowych oraz papierów technicznych łączy kompetencje filologów z umiejętnościami grafików. Oddawane Państwu prace są nie tylko poprawne pod kątem językowym, ale również edycyjnym. Jest to szczególnie istotne kiedy pracujemy z dokumentami, które wcześniej zostały zeskanowane. Żaden OCR nie odda bowiem w 100 % zawartych w danym dokumencie obrazów. W razie potrzeby przerysujemy elementy, które okażą się nieczytelne lub naniesiemy przetłumaczone opisy, podmieniając je z oryginalnymi. W razie potrzeby możemy tak przygotować dokument, aby nie sprawiał kłopotów drukarniom.
  • Projektowanie stron WWW – strony WWW to podstawowe narzędzie marketingowe dzisiejszych czasów. We współpracy z firmą NET-KREATOR oferujemy Państwu wykonanie witryny Internetowej wraz z przygotowaniem jej lokalizacji. Przykładem udanej kooperacji w sferze IT jest strona pola namiotowego (www.campingwyzwanie.com), która zawiera aż 3 wersje językowe, a swoim nowoczesnym wyglądem zachęca do odwiedzin nowych gości. Nasze witryny tworzone są w oparciu o systemy zarządzania treścią. Możliwe jest więc samodzielne dodawanie postów, zdjęć oraz artykułów.
  • Skład DTP – wymiar dokumentu, spady, paleta barw i poszczególne techniki wydruku to pojęcia, które nie są nam obce. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w przygotowywaniu tłumaczeń folderów reklamowych, katalogów oraz ulotek. Jeśli Państwa materiały przeznaczone są dla klienta obcojęzycznego, zaufajcie doświadczeniu Protlumaczenia.pl. Nie tylko przetłumaczymy, ale również przygotujemy projekt wizualny wybranego przez Państwa dokumentu. W razie potrzeby możemy go również wydrukować i nadać je kurierem pod wskazany adres.
Grafika komputerowa jest nam nieobca
Grafika komputerowa jest nam nieobca

Jeśli interesuje Państwa, któraś z wymienionych usług, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod nr telefonu: +48 515 174 514.