Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Rynek tłumaczeń w naszym kraju ulega ciągłym zmianom i ewolucji. W miarę upływu lat Państwa zamówienia przyjmują zupełnie inny kształt niż kiedyś. Jeszcze 6 lat temu wśród przekładów dominowały dokumenty potrzebne Państwu w celach rekrutacyjnych.

Bardzo wiele osób wyjeżdżało zagranicę w poszukiwaniu lepszych warunków do życia. Tłumaczenia z języka angielskiego i niemieckiego stanowiły trzon działalności naszej firmy. Dziś sytuacja wygląda trochę inaczej. Choć nadal nasi klienci udają się do pracy na obczyznę, to coraz więcej translacji dotyczy sfery biznesowej. Ekspansja polskich firm na rynki zachodniej Europy, Skandynawii i USA sprawia, że do dominujących tłumaczeń zaliczają się:

Ewolucja rynku tłumaczeń w Polsce

  • Specyfikacje przetargowe i dokumenty zawierające zapytania ofertowe – Europejskie Zamówienia Publiczne oraz inne zgłaszane z tzw. „wolnej ręki” mogą być szansą dla przedsiębiorców, którym marzy się rozwój pisany przez duże „R”. Aby jednak sprostać rozlicznym wymaganiom trzeba je dokładnie zrozumieć. W tym celu bardzo wiele osób powierza nam przekłady papierów, które w swojej treści zawierają wytyczne dotyczące danych prac. Oferowane przez nas tłumaczenia wykonywane są przez sprawdzoną kadrę filologów z doświadczeniem w prawie 50 dziedzinach.
  • Umowy i kontrakty – do prac wartych miliony złotych należy się odpowiednio przygotować. Nie warto ryzykować gotówki dla nietrafionego przedsięwzięcia. Sytuacja komplikuje się kiedy mamy do czynienia z robotami, które trzeba prowadzić na obczyźnie. Wiedzą o tym doskonale przedstawiciele firm budowlanych. Coraz częściej bowiem wygrywają one postępowania przetargowe, które są organizowane przez podmioty spoza kraju. Przekłady są więc niezbędnym ogniwem do powodzenia Państwa przedsięwzięć. Nasze biuro tłumaczeń online służy Państwu translacjami z prawie 40 języków obcych, wykonując tłumaczenia dokumentów regulujących rozmaite obwarowania.
  • Materiały marketingowe – czytając niniejszy artykuł można odnieść wrażenie, że firmy z naszego kraju mogą rywalizować z innymi podmiotami tylko na polu zamówień publicznych. Nic bardziej mylnego. Rodzimi przedsiębiorcy wykazują się olbrzymią kreatywnością i z powodzeniem rywalizują na wielu rynkach. Kosmetyki, sfera It lub biotechnologia, to tylko niektóre z gałęzi, w których czujemy się jak „ryby w wodzie”. Absolutnym „must have” przy chęci zademonstrowania swojej oferty odbiorcy z zagranicy są dobrze przygotowane materiały marketingowe. Takie właśnie możecie Państwo uzyskać, nawiązując kooperację z naszym biurem tłumaczeń online.
Wielu przedsiębiorców wypatruję swoją szansę na rozwój zagranicą
Wielu przedsiębiorców wypatruję swoją szansę na rozwój zagranicą