BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Dostępność tłumaczeń

Tłumaczymy online 80 języków – dostępność tłumaczeń

Dostępność tłumaczęń – nasze biuro tłumaczeń ma w swojej ofercie ponad 80 języków z którymi, każdego dnia pracują tłumacze, stanowiący jego szeregi. W zależności od charakteru danego tłumaczenia oraz kierunku przekładu, oferujemy naszym klientom różne terminy realizacji powierzonych nam zadań. Wiąże się to ściśle z daną grupą językową, o której wcześniej wspominaliśmy w jednym z wpisów na tym blogu. Dla takich języków jak chociażby niemiecki, angielski, rosyjski czy też włoski większość zleceń realizujemy w czasie krótszym niż 3 dni robocze. Dla języków z drugiej grupy językowej do których zalicza się chociażby holenderski, szwedzki czy też czeski czas oczekiwania jest dłuższy i wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Oczywiście mowa tu o tłumaczeniach przysięgłych.

Dla przekładów zwykłych, powyższe zależności nie są już prawidłem. Dostępność tłumadczeń – tłumaczenia zwykłe nie wymagają od tłumacza opatrzenia ich pieczęciami, a nad tekstem pracujemy online, zachowując te same procedury, co w przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych. Jest to o tyle ważne, że usługi realizowane bez poświadczenia są równie wysokiej jakości, a zapotrzebowanie na nie, zależy od ich przeznaczenia. Jeśli więc prowadzisz firmę, nie musisz mieć obaw, że Twój czas oczekiwania się wydłuży i stracisz przez to ważny kontrakt, lub partnera biznesowego. Nasze biuro tłumaczeń jest elastyczne wobec Państwa oczekiwań i dlatego tłumaczenia dla biznesu są jego priorytetem.

3 lata tradycji

Oczywiście, przy większych projektach musimy dać sobie więcej czasu. Ale nie jest dla niemożliwym przetłumaczenie większej ilości tekstu, jeszcze tego samego dnia. Dlatego właśnie nasza firma jest tak bardzo konkurencyjna i spełnia Wasze oczekiwania. Począwszy od roku 2012 aż po dzień dzisiejszy każdego dnia tłumaczymy stacjonarnie i przez Internet teksty o różnym stopniu skomplikowania. Nawet najbardziej błahe zlecenie jest u nas traktowane poważnie. Przez ten okres przygotowywaliśmy już tak ekstrawaganckie zlecenia jak choćby, tłumaczenia tekstów na tatuaże czy też listy do ukochanego. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że rozprawy naukowe, tłumaczenia biznesowe czy też akty urodzenia są traktowane tak samo istotnie przez nasz zespół, a każdy klient jest wyjątkowy.