BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Dlaczego wybrać Protłumaczenia.pl ?

Jak każda nazwa Protlumaczenia.pl wywodzą się od przymiotów, które pielęgnujemy i chcemy aby były naszym atutem. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

Dlaczego wybrać Protłumaczenia.pl ?

  • Bo PROfesjonalnie podchodzimy do klienta…

Nasz  zespół składa się ze specjalistów z wielu różnych dziedzin. Szczegółowo prowadzona rekrutacja daje nam okazję do zatrudnienia osób, o sprawdzonych umiejętnościach. Oprócz specjalistów językowych do naszego zespołu należą również tłumacze mający doświadczenie w przekładach tekstów z wielu dziedzin, takich jak chociażby prawo czy medycyna. Każde tłumaczenie przechodzi wielostopniowa weryfikacją, która pozwala nam unikać błędów. Nasi koordynatorzy trzymają pieczę nad Państwa zleceniami, a o ich statucie jesteście na bieżąco informowani. Staramy się zawsze  wywiązywać z powziętych zadań w terminie. Posiadamy ponad 98 % procentowy wskaźnik prawidłowo wykonanych tłumaczeń, do których nie wnosicie Państwo zastrzeżeń. Reklamacje natomiast są rozpatrywane natychmiastowo.

  • Bo PROste rozwiązania są najlepsze…

Zlecenia przyjmowane do realizacji są wyceniane na bieżąco. Pierwsza wycena jest zawszę tą finalną. Nie ma więc możliwości, aby umówiona kwota uległa zmianie, chyba że zwiększa się zakres powierzonych nam prac. Aby ułatwić Państwu kontakt z naszym biurem, możecie Państwo przesyłać do nas dokumenty online. Jest to bardzo dużym ułatwieniem dla osób zwłaszcza z mniejszych miejscowości. Zmniejsza to oczywiście koszty związane z dojazdem do biura tłumaczeń. Na życzenie gotowe tłumaczenia są wysyłane pocztą lub kurierem. Nasza siła to maksymalnie proste procedury i przejrzystość działania. Jest to kolejny przymiotnik, którym można nas opisać, zasługujące na miano bycia PRO.

  • Bo wykazujemy postawę PROkonsumencką…

Wychodzimy zawsze przodem do klienta.  Jesteście Państwo dla nas najważniejsi, niezależnie od charakteru tekstów jaki nam powierzacie. Klient indywidualny jest traktowany tak samo dobrze jak duża Firma, zlecają kilkaset stron do przetłumaczenia. Miłą atmosfera towarzysząca naszej pracy udziela się również każdemu klientowi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Taki stan rzeczy sprawia, że tłumaczenia powierzane firmie są realizowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Protlumaczenia - profesjonalne tłumaczenia
Protlumaczenia – profesjonalne tłumaczenia