Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Biuro tłumaczeń online w odpowiedzi na Państwa potrzeby z dniem 29.07.2017 roku uruchamia na swojej stronie czat. Dzięki powyższemu tłumaczenia realizowane przez Internet będą jeszcze bardziej dopasowane do preferencji naszych klientów.

Nasi konsultanci będą gotowi do rozmowy z Państwem przez 7 dni w tygodniu, pomiędzy godziną 7:00 a 17:00. Czat to jeszcze jedna z form komunikacji z Protlumaczenia.pl. Z biurem tłumaczeń online można zatem skomunikować się za pośrednictwem:

Poczatuj z biurem tłumaczeń online

  • Kontaktu osobistego – w godzinach pracy poszczególnych biur zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza,
  • Telefonicznie – dzwoniąc na numer: + 48 501 32 7777,
  • Za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji Android – dostępnej w Google Play w tym miejscu,
  • Poprzez omawiany w tym artykule czat.

Przypominamy, że Protlumaczenia.pl to firma która powstała w 2012 roku. Od początku istnienia dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy rozwiązania translacyjne w rozsądnych cenach. Sposobność do rozmowy tekstowej z Protlumaczenia.pl umożliwia:

  • Uzyskanie szybkiej odpowiedzi – nasi pracownicy biura obsługi klienta to osoby kompetentne i biegle poruszające się w tematach związanych z tłumaczeniami online. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytanie związane z przekładami pisemnymi. Zachęcamy Państwa do wypróbowania naszego nowego kanału komunikacji.
  • Dopytanie o szczegóły związane z realizacją zlecenia – czat z biurem tłumaczeń online pozwala na poznanie warunków realizacji konkretnej translacji. W odpowiedzi na Państwa zapytania możemy wskazać numer konta do wpłaty należności oraz udzielić informacji odnośnie terminu wykonania tłumaczenia.
  • Uniknięcia kosztownych rozmów telefonicznych – czat online jest darmowy i wymaga jedynie dostępu do Internetu. Nie trzeba zatem narażać się na niepotrzebne koszty związane z prowadzeniem rozmów międzynarodowych. Konsultacje online mogą zatem posłużyć Polakom mieszkającym zagranicą. Zachęcamy do wypróbowania sprawiającej, że nasze biuro tłumaczeń jest jeszcze bardziej interaktywne.
Czatuj z biurem tłumaczeń online !!!
Czatuj z biurem tłumaczeń online !!!

Czat biura tłumaczeń online to jedno z nielicznych w naszym kraju rozwiązań o charakterze całotygodniowego help desku w branży tłumaczeniowej . Mamy nadzieję, że wdrożonym oprogramowaniem poprawimy jakość naszej obsługi i spełnimy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do prowadzenia rozmów online !!!