Location BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Ochrona danych osobowych i kwestie związane z RODO to temat, którym w ostatnim czasie żyła cała Polska. Nowelizacja przepisów Unijnych wymusiła na przedsiębiorcach dostosowanie swoich procedur do zmieniającego się prawa.

W tej kwestii nie pozostaliśmy odosobnieni. Z obowiązku informacyjnego wywiązujemy się na szereg rozmaitych sposobów. Zarówno nasze strony WWW jak i aplikacja Android opatrzone zostały w stosowne komunikaty. Każdy klient, który wyśle do nas swoje papiery otrzyma również stosowną zwrotkę, zawierającą jego prawa i informacje na temat administrowania otrzymanymi materiałami. Biuro tłumaczeń online to firma, w której Państwa dokumenty są chronione. Zapewnienie optymalnego poziomu bezpieczeństwa odbywa się poprzez:

Chronimy Państwa dane osobowe

  • Przestrzeganie polityki bezpieczeństwa informacji – kwestie związane z ochroną danych osobowych są dla nas ważne nie tylko z punktu widzenia ustaw i paragrafów. Cenimy bowiem Państwa intymność i przestrzeń do decydowania o sprawach osobistych. Ów stosunek sformalizowaliśmy poprzez przygotowanie dokumentu, który zawiera opis toku postępowania z dokumentami. Polityka Bezpieczeństwa Informacji przyświeca naszej działalności od początków istnienia przedsiębiorstwa.
  • Szkolenia wewnątrz firmowe – siłą Protlumaczenia.pl są nasi pracownicy. To właśnie oni mają bezpośredni kontakt z papierami, które zawierają treści wymagające ochrony. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dokumenty były wykorzystywane zgodnie z przyjętą ścieżką postępowania. Szczególny nacisk kładziemy na szkolenia nowo przyjętego personelu. Rozumiemy, co oznaczają takie zwroty jak: „objęte klauzulą poufności” czy „tajemnica”.
  • Współpracę ze specjalistami z dziedziny ochrony danych osobowych – jesteśmy specjalistami w kwestiach związanych z tłumaczeniami. W tematach, które są nam nie do końca klarowne, posiłkujemy się wiedzą specjalistów. To dzięki ich zaangażowaniu sposób naszego postępowania jest zgodne ze standardami, które deklarujemy. Biuro tłumaczeń online jest solidnym partnerem dla firm oraz osób prywatnych z całego kraju.
  • Dbanie o e – bezpieczeństwo – cyberprzestrzeń to obszar, który jest coraz bardziej wykorzystywany przez biznes. Przez Internet załatwia się wiele kwestii, które dotychczas nosiły status analogowych. Jak powszechnie wiadomo, bardzo ciężko wyeliminować jest niebezpieczeństwa płynące z Globalnej Sieci Stron WWW. Chcemy jednak je minimalizować poprzez wykorzystanie szyfrowanych połączeń typu SSL i odpowiednie zabezpieczenie naszych serwerów.
Protlumaczenia.pl dbają o bezpieczeństwo Państwa danych
Protlumaczenia.pl dbają o bezpieczeństwo Państwa danych