BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Ceny tłumaczenia dokumentów

Ceny tłumaczenia dokumentów zależą od kilku czynników. Do decydujących kwestii decydujących o kosztach danego zlecenia można zaliczyć przede wszystkim język źródłowy i docelowy, termin realizacji, stopień skomplikowania tekstu oraz jego charakter. W oparciu o przyjęte wyróżniki tłumaczenia dzielimy na następujące rodzaje:

Ceny tłumaczenia dokumentów – biuro tłumaczeń online

  • Dokumenty standardowe – ceny tłumaczenia dokumentów standardowych są zazwyczaj zryczałtowane. Do tej grupy zaliczamy na przykład: akty urodzenia, małżeństwa oraz zgonu, a także wszelkiego rodzaju zaświadczenia i wyciągi bankowe. Tego rodzaju dokumenty wymagają przygotowania przez tłumacza przysięgłego. Zazwyczaj ich ceny są niższe, niż to wynika z przyjętych standardów dla jednej strony przeliczeniowej przekładu uwierzytelnionego. Dla przypomnienia normą rozliczeniową jest 1125 znaków ze spacjami.
  • Dokumenty samochodowe – ceny tłumaczenia dokumentów samochodowych wynikają najczęściej z kierunku tłumaczenia. Do najtańszych przekładów należą tłumaczenia z języka niemieckiego. Z nieco większymi kosztami musimy liczyć się sprowadzając auto ze Skandynawii, Wielkiej Brytanii i Czech. Protlumaczenia.pl oferują konkurencyjne ceny w zakresie tłumaczenia dokumentów samochodowych online. Do współpracy z biurem zapraszamy osoby prywatne oraz komisy samochodowe. Większość dokumentów jest wysyłana w dniu zgłoszenia stosownego zapotrzebowania.
  • Dokumenty techniczne – ceny tłumaczenia dokumentów technicznych są uzależnione od skali trudności tekstu źródłowego oraz jego objętości. Dla większych zleceń pl stosuję korzystne rabaty. Nasze biuro tłumaczeń online dysponuje kadrą specjalistów gwarantującą fachowe przygotowanie tłumaczeń. Do współpracy zapraszamy partnerów z Polski oraz zagranicy. Rozliczenia oparte są o limit 1800 znaków ze spacjami.
  • Dokumenty w niezbędne do przygotowania w konfiguracji język obcy – język obcy – ceny tłumaczenia dokumentów koniecznych do przetłumaczenia w parze: język obcy – język obcy są zdeterminowane przez określony kierunek translacji. W zależności od tego czynnika wykonawcą zlecenia jest tłumacz bezpośrednio wykonujące dane zlecenie lub zespół translatorów. Protlumaczenia.pl wykonują zlecenia w ponad 80 kombinacjach.
  • Dokumenty nie wymagające tłumaczenia przysięgłego – ceny tłumaczenia dokumentów o charakterze informacyjnym uzależnione są od kierunku tłumaczenia. Koszt ich przygotowania jest niższy od tłumaczeń uwierzytelnionych, głównie z uwagi na większy limit znaków przekładu zwykłego. Do najczęściej wykonywanych zleceń należą lokalizacje stron Internetowych.
Ceny tłumaczenia dokumentów - biuro tłumaczeń online
Ceny tłumaczenia dokumentów – biuro tłumaczeń online