BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Zasięg tłumaczeń online

Zasięg tłumaczeń online

Zasięg tłumaczeń online jest nieograniczony i obejmuje wszystkie zakątki naszego globu. Postępująca cyfryzacja sprawia, że jest to wygodna i prosta forma korzystania z usług specjalistów językowych. Przekłady przez Internet są nie tylko tańsze, ale również szybsze. Protlumaczenia.pl to firma, która obsługuje prawie 40 języków obcych. Zajmujemy się translacjami technicznymi, zwykłymi i specjalistycznymi. Nasz zespół tworzony jest przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem. Zasięg przekładów online obejmuje klientów prywatnych i biznesowych. Niezależnie od grupy docelowej wszystkie usługi cechuje wysoki poziom merytoryczny. Zapraszamy do sprawdzenia propozycji naszego przedsiębiorstwa. Biuro tłumaczeń online zachęca do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Protlumaczenia.pl są do dyspozycji osób oraz firm pochodzących z:

Zasięg tłumaczeń online

 • Kraju – klientów z Polski zachęcamy do wypróbowania platformy online. Większość zleceń wykonujemy w 24 godziny od chwili złożenia zapotrzebowania. Obsługujemy języki uważane powszechnie za popularne oraz te mniej powszechne. Obok angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego świadczymy usługi z norweskiego, szwedzkiego czy duńskiego. Posiadamy wiedzę i doświadczenie biorące się z udziału w rozlicznych projektach. Wyrazem naszych kompetencji są otrzymywane referencje. Poza płaszczyzną online posiadamy oddziały zlokalizowane na terenie Grudziądza, Bydgoszczy i Świecia.
 • Zagranicy – jesteśmy panaceum na bolączki związane z potrzebę nagłego posiadania odpowiedniej translacji. Wspieramy Polaków i firmy polonijne z całej Europy. Wszystkie tłumaczenia poświadczone wysyłamy pod wskazany adres bezpłatnie. Cechuje nas doskonały kontakt z klientem i wysoki poziom obsługi. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania pojawiające się w toku realizacji zleceń.

Zasięg tłumaczeń online jest nieograniczony. Aby skorzystać z dobrodziejstw tej usługi wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do sieci. Chcąc ułatwić Państwu przekłady przez Internet przygotowaliśmy specjalną aplikację. Jedną z jej możliwości jest wysyłka dokumentów na nasz adres poczty elektronicznej. Tłumaczenia o wysokiej klauzuli pilności można poprzedzić stosownym kontaktem telefonicznym. W branży tłumaczeń online istniejemy od 2012 roku. Wykonujemy translacje ponad 50 000 stron rozliczeniowych rocznie. Z serwisu oferowanego przez Protlumaczenia.pl korzystają osoby ze wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Zasięg tłumaczeń online
Zasięg tłumaczeń online
Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski

Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski to nasza oferta w zakresie przekładów technicznych. Do współpracy w podanym zakresie zapraszamy przedsiębiorstwa z całego kraju.  Oferujemy translacje z rozlicznych gałęzi nauki. Naszym serwisem objętych jest ponad 50 dziedzin wiedzy. Dysponujemy biurami stacjonarnymi zlokalizowanymi na terenie Grudziądza, Świecia i Bydgoszczy. Klientów spoza województwa zapraszamy do przesyłania zapytań Internetowych. Na każdą wiadomość odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski odbywa się przy udziale kompetentnej kadry Wykonawców. Nasi tłumacze posiadają doświadczenie, będące konsekwencją udziału w rozlicznych projektach biznesowych. Zachęcamy do kontaktu z naszym teamem. Wybierając Protlumaczenia.pl otrzymujecie Państwo nie tylko profesjonalne wykonane przekłady, ale również:

Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski

 • Nienaganną edycję – tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski może zawierać rozliczne rysunki oraz schematy. Nasi edytorzy dokładają wszelkich starań, aby wygląd translacji był zbieżny z oryginałem. Przekłady, których autorami są nasi tłumacze nie wymagają wtórnych nakładów edycyjnych. Nadto, Państwa translacje mogą zostać wyeksportowane do dowolnego formatu.
 • Szybkie procedury reklamacyjne  – tłumaczenie  instrukcji obsługi z angielskiego na polski są zwykle pozbawione wad. Każdemu jednak zdarza się popełniać błędy. W przypadku ewentualnych nieścisłości służymy Państwu szybką korektą ewentualnych nieścisłości. W naszych wysiłkach utrzymujemy stały kontakt z Zamawiającym. Klienci biura traktowani są w sposób szczególny.
 • Kompetentną obsługę – tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski obsługują pracownicy biura obsługi klienta. Służymy Państwu naszą radę oraz wsparciem. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, które pojawi się w toku przyszłej kooperacji. Protlumaczenia.pl to firma, której warto powierzyć zlecenia. O powyższym świadczą nie tylko nasze referencje, ale również pozytywne komentarze Internautów.
 • Różnorodne formy kontaktu – z naszym biurem można skontaktować się na kilka sposób. Oprócz wizyty osobistej istnieje sposobność do skorzystania z dobrodziejstw poczty elektronicznej oraz specjalnie przygotowanej aplikacji Android. Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski jest usługą na wskroś nowoczesną. Zachęcamy do wypróbowania usług oferowanych przez tłumaczy przysięgłych z Grudziądza.
Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski
Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski
Laboratorium tłumaczeń

Gdyby chcieć sprowadzić nasz zespół do postaci fikcyjnych, utworzą one prawdziwą manufakturę tłumaczeń. I chyba nic w tym zdrożnego, że lubimy śmiać się sami z siebie. Zacznijmy zatem snuć opowieść o epickiej istocie naszej działalności.

Dawno, dawno temu za górami za lasami żył sobie smok, który pomieszał wszystkie mowy świata. Wielu śmiałków chciało odwrócić taki stan rzeczy i rzuciło się w wir poszukiwań odpowiedniego rozwiązania. Niestety języki były tak trudne, że wraz z upływem czasu coraz trudniej było odnaleźć sens poszczególnych zwrotów. Ludzie musieli uczyć się wszystkiego od nowa. Powstało wiele mądrych ksiąg, gdzie spisano sens wszystkich znanych ludzkości wyrazów. Niestety nie każdy miał do nich dostęp. Ludzie, którzy podróżowali po świecie i kupcy musieli korzystać z wiedzy tak zwanych strażników. Ci ostatni utworzyli manufaktury tłumaczeń. I tak powstały Protlumaczenia.pl. Nasze laboratorium słowa tworzone jest przez następujące osobistości:

Laboratorium tłumaczeń

 • Naczelnego alchemika – naczelny dowódca Protlumaczenia.pl oprócz alchemii umie przygotować wspaniałą pomidorową. Od czasu do czasu upiecze również babkę tiramisu, co przekłada się na znajomości z prawie setką mędrców. Z racji wieku i doświadczenia laboratorium czerpie z nich wiedzę oraz doświadczenie. Translacjom świadczonym przez Internet towarzyszy otoczka tajemniczości mierzonej w megabajtach. Zlecenia można do nas dostarczyć także konno i za pomocą posłańca. W pobliżu naszej groty istnieje spora stadnina, w której można pozostawić ulubieńca.
 • Starszą organizatorkę i logistyka– Protlumaczenia.pl dbają o właściwą organizację pracy i dlatego stworzyły etat organizatorki. Poza wysyłką tłumaczeń do jej zadań należy zakup sznurówek oraz pałeczek z nawozem do kwiatów. Nasz logistyk odpowiada również za właściwy obieg otrzymywanych rękopisów, maszynopisów oraz plików tekstowych.
 • Posłańca literata – posłaniec niesie dobrą nowinę o naszej pracy do wszystkich okolicznych królestw. Jego zadaniem jest informowanie Państwa o aktualnych promocjach i udzielanych rabatach. Za swoją pracę nie pobiera on wynagrodzenia. Nie dlatego, że nie lubi złota, ale z wrodzonej skromności. Trudno bowiem wycenić jego pracę.
Laboratorium tłumaczeń online
Laboratorium tłumaczeń online

Resztę postaci opiszemy wkrótce. Ciąg dalszy nastąpi.

 

Tłumaczenie tekstu

Tłumaczenie tekstu może być dziś prawdziwym wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli dany dokument ma pełnić kluczową rolę w biznesie. Obecne czasy to era prawdziwej globalizacji. Brak większych konfliktów zbrojnych i rozwój społeczny upowszechniają tylko ową tezę. Prawie żaden z krajów świata nie jest hermetycznie zamknięty. Brak kontaktów z zagranicą zwyczajnie się nie opłaca. Gospodarki, które odgradzają się od światowych rynków są wskazane na niedostatek. Dlatego właśnie rosną potrzeby przedsiębiorców względem tłumaczenia tekstów. W sukurs popytowi przychodzi nasze biuro tłumaczeń online. Obsługujemy prawie 40 języków, tłumaczonych na 120 sposobów. Tłumaczenia tekstów oferowanych przez Protlumaczenia.pl są kupowane przez klientów w całym kraju. Dokładamy tym samym wszelkich starań aby przekłady Państwa dokumentów były:

Tłumaczenie tekstu – oferta tłumaczeń językowych online

 • Dokładne – tłumaczenie tekstu powinno być zbieżne z oryginałem. Nie dopuszcza się możliwości od zmian w treści danego dokumentu. Interpretacje danych fragmentów muszą odzwierciedlać treść przedłożonego papieru. Nasi specjaliści językowi są gotowi do podjęcia wszelkich wyzwań filologicznych. Zapraszamy do kooperacji osoby prywatne oraz firmy.
 • Szybkie – tłumaczenie tekstu nie może trwać wiekami. Przestrzegamy zatem powziętych terminów. Unikamy jak ognia opóźnień i związanych z tym konsekwencji. Szanujemy czas naszych klientów. W 2016 roku prawie 100 % tłumaczeń udało się wykonać zgodnie z planem. Protlumaczenia.pl to partner, któremu warto zaufać w toku realizacji translacji językowych.
 • Nienaganne edycyjnie – tłumaczenie tekstu powinno przypominać oryginał. Szczególnie dla dokumentów o skomplikowanej strukturze. Teksty zawierające tabele i rysunki należy sprowadzić do postaci umożliwiającej edycję. Nie dopuszcza się zatem do sytuacji, wtórnego ponoszenia kosztów związanych z przygotowaniem papierów do druku. Nasi tłumacze są wspierani przez grafików komputerowych. Dzięki ich zaangażowaniu maleje ryzyko związane z brakiem czytelności takich dokumentów jak choćby instrukcje obsługi.
 • Obsługiwane przez najlepszych konsultantów – solą tłumaczeń są wprawieni konsultanci. Ich rolą jest koordynacja wszelkich procesów językowych. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania pojawiające się przy tłumaczeniu tekstów. Zapewniamy kontakt przez cały tydzień i darmową wysyłkę dokumentów pod wskazany adres. Warto wybrać Protlumaczenia.pl..
Tłumaczenie tekstu - przekłady językowe online
Tłumaczenie tekstu – przekłady językowe online
Tłumacz angielsko polski online

Tłumacz angielsko polski online to jeden z bardziej poszukiwanych specjalistów w Internecie. Jego zadaniem jest przygotowanie przekładów na potrzeby osób prywatnych oraz firm. Obowiązki zawodowe takiej osoby obejmują przeważanie wszystkie rodzaje translacji. Zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem tłumaczenia mogą być zwykłe, przysięgłe lub poświadczone. Nie raz wspominaliśmy o różnicach pomiędzy wspomnianymi wcześniej rodzajami przekładów. Tym razem skupimy się na parametrach, definiujących tłumaczy angielsko polskich online. Nasze biuro prowadzi skrupulatną bazę kandydatów do stania się częścią teamu Protlumaczenia.pl. Do najistotniejszych parametrów, branych pod uwagę przy wyborze Wykonawcy Państwa tłumaczeń zaliczają się:

Tłumacz angielsko polski online

 • Doświadczenie – tłumacz angielsko polski online powinien posiadać stosowne doświadczenie. Jak w każdej profesji umiejętności nabywa się z czasem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi fachowcy nie zawiedli Państwa oczekiwań. Te zaś są zwykle wysokie i zależne od finalnego przeznaczenia tekstu. W przypadku tłumaczeń o specjalnym przeznaczeniu Protlumaczenia.pl posiłkują się wsparciem native speakerów.
 • Szybkość – jak powiada przysłowie „co nagle, to po diable”. Nie zawsze jednak możecie Państwo pozwolić sobie na długi czas oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz tłumacz polsko angielski online przygotował przekłady bez opóźnień. Przy tej okazji najważniejszą kwestią jest zachowanie odpowiedniej jakości. Nawet translacje wykonane ekspresowe nie powinny stracić nic ze swojej jakości. Protlumaczenia.pl dysponują zespołem korektorskim. Dzięki pracy naszych weryfikatorów eliminujemy mogące wystąpić nieprawidłowości.
 • Znajomość branży – tłumacz polsko angielski online wykazuje bezbłędną znajomość prawie 50 dziedzin wiedzy. Profesjonalne usługi językowe oferowane przez Protlumaczenia.pl obejmują odpowiednie sparowanie Wykonawcy i jego zainteresowań. Jest to szczególnie istotne w przypadku tłumaczeń specjalistycznych. Nie każdy tłumacz angielskiego odnajduje się w bowiem w tłumaczeniach technicznych lub medycznych. Zapraszamy do współpracy osoby z całego kraju. Na każdą wiadomość zawierającą zapytanie ofertowe odpowiemy przed upływem 1 doby.

Tłumacze angielsko polscy online, będący częścią kolektywu Protlumaczenia.pl zachęcają Państwa do kooperacji. Podejmiemy się wszelkich wyzwań językowych stawianych przez naszych klientów. Gwarantujemy miłą obsługą oraz konkurencyjny poziom cenowy. Warto zaufać naszemu biuro tłumaczeń online.

Przetłumacz z angielskiego na polski

Brexit wywołuje dość spore zamieszanie wśród naszych rodaków, którzy mieszkają na Wyspach Brytyjskich. Anglia, Szkocja, Walia, i Irlandia Północne, to kraje do których w ostatnich latach wyemigrowało bardzo wielu Polaków. Może się okazać, że część z nich będzie musiała wrócić do Polski. Poprawa sytuacji ekonomicznej, wsparcie dla rodzin z tytułu programu 500+ oraz spadek bezrobocia mogą zachęcić do tego typu działań. Dotychczasowi przedstawiciele Polonii będą musieli ułożyć swoje życie od nowa. Jeśli należysz do tej grupy, doradzimy jakie dokumenty warto w tym celu przygotować. Powrót do ojczyzny wiąże się oczywiście z koniecznością translacji wielu dokumentów. Koniecznie przetłumacz z angielskiego na polski takie papiery jak:

Przetłumacz z angielskiego na polski

 • Referencje od brytyjskiego pracodawcy – warto poprosić o opinię Twojego pracodawcę w UK. Takie świadectwo to doskonała okazja do ubiegania się o posadę w kraju. Poświadczenie Twojej rzetelności, sumienności i pracowitości powinno być wykonane jako przekład uwierzytelniony. Sprawdź, czy Twój były Szef nie zapomniał wskazać osoby do kontaktu w celu rozmowy na Twój temat.
 • Świadectwa ukończenia, szkół, uczelni – dodatkowe kwalifikacje są warto podkreślenia na każdej rozmowie o pracę. Jeśli zdobyłeś w UK nowy zawód, warto się tym pochwalić. Twój nowy zwierzchnik może postrzec Cię jako osobę, która lubi się uczyć i posiada umiejętności językowe. Podobnie jak w przypadku referencji przekłady dokumentujące uzyskane tytuły powinny być poświadczone. Nasze biuro tłumaczeń online oferuje najkorzystniejsze warunki realizacji tłumaczeń angielsko polskich.
 • Papiery dokumentujące stan zdrowia – zdrowie to jeden z najważniejszych czynników determinujących jakość życia. Warto zadbać zatem o jego stan. Jeśli chorowałeś zagranicą lub stwierdzono u Ciebie jakąś dysfunkcję to nie zaniedbuj się po powrocie do kraju. Warto „na świeżo” skompletować dokumentację medyczną. Nigdy nie wiadomo bowiem, kiedy może okazać się pożyteczna. Protlumaczenia.pl dysponują wysoce wykwalifikowaną kadrą Wykonawców. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Wykonujemy zlecenia przy użycie łączy Internetowych. Przekłady można zatem zamówić z dowolnego miejscu na świecie. Na hasło „przetłumacz z polskiego na angielski” otrzymacie Państwo dodatkowe 5 % rabatu.
Biuro tłumaczeń technicznych Protlumaczenia.pl

Tłumaczenia techniczne online to nasz nowy projekt, mający na celu świadczenie usług z zakresu przekładów specjalistycznych. Do kooperacji w zakresie tego rodzaju translacji zapraszamy firmy i osoby prywatne. Nasza firma powstała w 2012 roku i od początku istnienia wykonuje zlecenia z prawie 40 języków obcych. Dysponujemy fachową kadrą językowców. Każdy z nich posiada nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie. Uczestniczymy w Państwa projektach biznesowych, obsługując tłumaczenia z niemal 50 dziedzin wiedzy. Nasze biuro tłumaczeń online to partner, któremu warto powierzyć dokumenty. Potwierdzeniem powyższego są otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Internautów. O naszym profesjonalizmie świadczą:

Biuro tłumaczeń technicznych – tłumaczenia techniczne online

 • Szybkie terminy realizacji – tłumaczenia techniczne online, podobnie jak nasze pozostałe usługi wykonywane są zgodnie z intencją Zamawiającego. Dokładamy wszelkich starań, aby unikać opóźnień. Państwa teksty są przygotowane do odbioru przed końcowym deadlinem. Opóźnienia, choć niezwykle rzadkie mają swoje odzwierciedlenie w przyznawanych gratyfikacjach. pl szanują Państwa czas.
 • Wsparcie native spakerów – biuro tłumaczeń technicznych korzysta z usług osób , dla których dany język jest mową ojczystą. Support ze strony native speakerów znajduje zastosowanie przy tekstach wymagających szczególnych umiejętności. Tak przygotowane tłumaczenia są możliwe do wykorzystania przy drukach folderów reklamowych i katalogów.
 • Konkurencyjne ceny – ideą działania Protlumaczenia.pl jest dostarczanie wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach. Efekt ten daje się uzyskać poprzez minimalizację kosztów pośrednich. Biuro tłumaczeń technicznych to firma rodzinna, które nie posiada prezesów, ani rozbudowanej księgowości. W przypadku tekstów o większej objętości udzielamy Państwu dodatkowych rabatów i bonifikat.
 • Realizacja zleceń przez Internet – tłumaczenia techniczne online jak sama nazwa wskazuje mają swój wydźwięk niematerialny. Obsługujemy Państwa tłumaczenia za pośrednictwem maila oraz dedykowanej aplikacji Android. Przygotowane translacje wysyłamy zwrotnie na podany w zamówieniu adres poczty elektronicznej. Teksty wymagające podpisu Wykonawcy są dostarczane do Państwa poprzez wyspecjalizowane firmy kurierskie. Przekłady techniczne online spełniają zatem reguły serwisu „door to door”.
Biuro tłumaczeń technicznych
Biuro tłumaczeń technicznych

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura tłumaczeń online. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku.

Tłumaczenie z angielskiego na polski

Tłumaczenie z angielskiego na polski to często poszukiwana przez Państwa usługa z zakresu przekładów angielsko polskich. Jej popularność bierze się z powszechności języka angielskiego w biznesie i w sferach osobistych. Pomimo Brexitu, nie słabnie zapotrzebowanie na wysokiej jakości translacje. Przy tej okazji warto zauważyć, że stan ten utrzymuje się od lat. Nasze biuro tłumaczeń przychodzi w sukurs Państwa potrzebom lingwistycznym. Tłumaczenie z anielskiego na polski i odwrotnie posiada swoje zastosowane w tekstach specjalistycznych, administracyjnych, ekonomicznych oraz prawniczych. Zapraszamy do sprawdzenia propozycji Protlumaczenia.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku. Usługi firmy dostępne są bezpośrednie w takich miastach jak: Bydgoszcz, Świecie i Grudziądz. Klientom spoza regionu przedstawiamy możliwość przekładów przez Internet. Wybierając Protlumaczenia.pl stawiacie Państwo na:

Tłumaczenie z angielskiego na polski

 • Fachowość – tłumaczenie z angielskiego na polski nie może być wykonane w sposób oględny. Precyzja przekładu jest szczególnie istotna w papierach, takich jak instrukcje obsługi, opinie lekarskie czy umowy. Diabeł często tkwi w szczegółach. Warto zatem powierzyć swoje sprawunki, przedsiębiorstwu, które posiada doskonałe referencje. Takim biurem są właśnie Protlumaczenia.pl. Od początku istnienia firmy świadczymy dla Państwa serwis z zakresu upowszechniania wysokiej jakości translacji w rozsądnych cenach.
 • Terminowość – tłumaczenie z angielskiego na polski może okazać się na tyle pilne, że jego brak ściągnie na Państwa lawinę kłopotów. Aby uniknąć stresu, trzeba wybrać sprawdzonego Wykonawcę. Szanujemy czas naszych klientów i dlatego unikamy jak ognia opóźnień. Starczy powiedzieć, że w 2016 roku 97 % translacji było do Państwa dostarczonych we wcześniej uzgodnionym terminie.
 • Najlepsze przełożenie jakości w stosunku do ponoszonych kosztów – tłumaczenie z angielskiego na polski i odwrotnie zachęca każdego z Państwa niewygórowanymi kosztami realizacji. Nasi stali klienci mogą liczyć na rabaty, będące pokłosiem budowanych relacji handlowych. Taki sam przywilej czeka na Państwa przy okazji zlecania większych partii materiału. Protlumaczenia.pl to biuro, któremu warto powierzyć wszelkie zadania lingwistyczne.
Tłumaczenie z angielskiego na polski
Tłumaczenie z angielskiego na polski

Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzacie Państwa nasze przedsiębiorstwo.

Rola tłumaczeń w rozwoju biznesu

Dzisiejszy świat biznesu, stawia przed przedsiębiorcami rozmaite wyzwania. Lokalne rynki coraz częściej otwierają się na zagranicę. Zmiany ustrojowe, które nastąpiły po 1989 zainicjowały procesy związane globalizacją. Członkostwo w Unii Europejskiej oraz przepływ technologii, sprawiły że rodzimy przemysł oraz usługi stały się coraz bardziej konkurencyjne. Nie dziwi zatem fakt, że firmy szukają swoich szans na rozwój poza granicami Polski. Uznanie, które nie raz budzimy w oczach świata, sprawia że przełamywane są coraz to nowe bariery. Polskie marki silnie zakorzeniły się w umysłach obywateli świata. Znani jesteśmy zatem już nie tylko z przysłowiowej wódki i szynki. Nic jednak nie udałoby się bez tłumaczeń. Przekładu w kierunkach język polski – język obcy i odwrotnie pełnią olbrzymią rolę w rozwoju przedsiębiorstw. Firmy wykorzystują translacje do własnych potrzeb i na wiele rozmaitych sposobów. Do dominujących form zaliczają się:

Znaczenie tłumaczeń online w biznesie

 • Tłumaczenia stron WWW – jedną z ważniejszych funkcji przekładów językowych jest przekazanie informacji o ofercie danego podmiotu. Najskuteczniejszym sposobem do wykonania tego zadania wydaje się umieszczenie odpowiednich treści w Internecie. Przetłumaczone artykuły, posty, ankiety i poradniki z pewnością zainteresują odbiorców ze wszystkich zakątków naszego globu. Protlumaczenia.pl zapraszają Państwa do przesyłania zapytań o wykonanie translacji. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
 • Tłumaczenia ofert handlowych oraz prezentacji multimedialnych – zdobycie klienta zagranicą wiąże się z potrzebą przygotowania dokumentów marketingowych. Opisy produktów, technologii oraz warunków kooperacji to jedne z najważniejszych ogniw współpracy transgranicznej. Nasze biuro tłumaczeń online dysponuje odpowiednią kadrą wykonawców. W teamie Protlumaczenia.pl można znaleźć również native speakerów. Dzięki ich staraniom wykonane przez nas tłumaczenia zyskują uznanie w oczach odbiorców.
 • Tłumaczenia prawnicze – rozpoczęcie kooperacji, wykraczającej poza granice kraju rodzi za sobą potrzebę przygotowania umów regulujących szereg czynników około handlowych. Dokumenty pisane językiem prawniczym należą do najbardziej wymagających tekstów. Warto zatem zadbać o ich właściwe przygotowanie. Przedsiębiorstwo językowe z Grudziądza to firma, której warto zaufać. Realizowane przez nas zlecenia spełniają oczekiwane przez Państwa parametry jakościowe. Obsługujemy 120 kierunków translacji.
Rola tłumaczeń w rozwoju biznesu
Rola tłumaczeń w rozwoju biznesu
Tłumaczenia online partnerem Polonii

Istnieje wiele powodów dla których, wyjeżdżamy zagranicę. Oprócz przesłanek ekonomicznych, kieruje nami ciekawość oraz chęć poprawy ogólnych warunków egzystencji. Nie sposób wymienić wszystkich kierunków emigracji naszych rodaków. Jako naród bowiem, jesteśmy rozsiani po całym świecie. Na taki stan rzeczy wpłynęła nie tylko najnowsza historia, ale również uwarunkowania z przeszłości. Wstąpienie Polski w szeregi Unii Europejskiej, oraz otwarcie zagranicznych rynków pracy tylko zwielokrotniły nasze aspiracje wyjazdowe. Po 1989 roku po raz wtóry odzyskaliśmy niepodległość i świat stanął przed nami otworem. Przed młodym pokoleniem Polaków planeta Ziemia nie stanowi tajemnic. Nasi krajanie wyjeżdżają na zachód aby studiować, rozwijać karierę zawodową i zakładać rodziny. Każdemu z owych ruchów towarzyszą jednakże tłumaczenia. Nawet perfekcyjna znajomość języka nie złamie przecież bariery administracyjnej. Z usług biura tłumaczeń online korzystamy kiedy:

Kiedy korzystamy z usług biura tłumaczeń online ?

 • Musimy skompletować dokumentację potrzebną do wyjazdu zagranicę – biuro tłumaczeń online przychodzi w sukurs Państwa potrzebom organizacyjnym. Dłuższy pobyt na emigracji skutkuje koniecznością przygotowania dokumentów obrazujących stan zdrowia lub sytuację zawodową. Nasza firma obsługuje nieomal 40 języków i jest skora do pomocy Państwu przez 7 dni w tygodniu.
 • Stajemy przed koniecznością przygotowania przekładów świadectw, certyfikatów i dyplomów – prawie każdy z nas uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej. Powszechnie wiadomo zatem, że kluczową rolę przy próbie wyłonienia kandydata odgrywają jego kwalifikacje. Jak zatem pozytywnie wypaść przed przyszłym szefem ? Chyba najlepszym rozwiązaniem jest okazanie się przekładami papierów potwierdzających zdobyte umiejętności. Dyplom wyższej uczelni czy świadectwo zawodowe będzie doskonałą okazją do potwierdzenia swojej wiarygodności. Nasi tłumacze przysięgli online z chęcią przygotują Państwu translacje dokumentów edukacyjnych. Posiadamy filie stacjonarny oraz skuteczny departament online. Na każdą wiadomość wysłaną mailem odpowiemy nieomal natychmiastowo.

W potrzebie pomocne będą tłumaczenia online

 • Znajdziemy się w trudnej sytuacji życiowej – emigracja to nie tylko przyjemne chwile, spędzone w duchu rozwoju. Nieoczekiwana choroba, wypadek lub sprawa osobista mogą pogmatwać Państwa plany życiowe. Bywa jednak, że można cało wyjść z opresji właśnie dzięki tłumaczeniom online. Na życzenie naszych klientów wszelkie przekłady wyślemy do dowolnego miejsca w Europie. Dla osób przebywających zagranicą wprowadziliśmy szereg udogodnień takich jak choćby: płatności online, darmowa dostawa Pocztą lub wycena tłumaczenia poprzez aplikację Android. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Biuro tłumaczeń online to partner, któremu warto zaufać w kwestiach językowych.
Tłumaczenia przez Internet, czyli online
 • Facebook