BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Blog o tłumaczeniach

Nasz blog o tłumaczeniach powstał z myślą o osobach, które są zainteresowane szeroką pojętą tematyką przekładów pisemnych.

Pragniemy na nim również przybliżać Państwu wszelkie niuanse związane ze zlecaniem tłumaczeń. Dla firm jest to niewątpliwa kopalnia wiedzy, mająca na celu optymalizację kosztów związanych z tłumaczeniami. Nasza platforma blogowa, to również oprócz profilu na facebooku oraz google + doskonałe narzędzie do kontaktu z osobami, przebywającymi na co dzień poza granicami naszego kraju. Blog jest dobrym źródłem wiedzy dla naszych krajan potrzebujących tłumaczeń przysięgłych w celu załatwienia spraw codziennych związanych z ich bytnością poza granicami naszego kraju.

Blog o tłumaczeniach

Serdecznie zapraszamy Państwa do współredagowania naszego medium. Szczególne zapraszamy Polaków mieszkających zagranicą do przesyłania na nasz adres poczty elektronicznej ciekawych artykułów obrazujących ich pobyt zagranicą w kontekście tłumaczeń. Samych tłumaczy, pragnących nawiązać współpracę z naszym biurem również prosimy o przedstawienie niuansów swojej pracy. Dla wszystkich partnerów zaangażowanych w ten projekt przewidujemy nagrody i rabaty na tłumaczenia realizowane przez nasz zespół.

 

Blog o tłumaczeniach
Blog o tłumaczeniach

Prosimy również o przesyłanie zakresu tematyki, które chcielibyście Państwo zgłębić na naszej stronie Internetowej. Nasze biuro tłumaczeń każdego dnia stara się być bliżej Państwa w codziennych sprawach związanych z biznesem oraz w lepszych i niestety tych gorszych momentach emigracji. Osobom wyjeżdżającym poza granice Polski jak i tym powracającym staramy się zawsze pomóc w załatwianiu wszelkich formalności, przed którymi są postawieni niejednokrotnie pierwszy raz. Nasze doświadczenia emigracyjne są przy tym bardzo pomocne. Oprócz samych tłumaczeń pomagamy również w wypełnianiu wszelkich wniosków oraz formularzy.

Zespół naszych tłumaczy przysięgłych w Grudziądzu pomaga również w pracy korektorskiej studentom z całego kraju oraz pracownikom naukowym. Również i Państwa prosimy o udział w tworzeniu platformy blogowej marki Protlumaczenia.pl.

Blog to również pole do rozwijania samokrytycyzmu i narzędzie do doskonalenia się w pracy biura tłumaczeń. Jako firma staramy się być coraz bardziej profesjonalni tak, aby naszymi działaniami stanowić synonim wysokiej klasy fachowców w dziedzinie języków obcych.