BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Błędy w tłumaczeniach

Błędy przytrafiające się w tłumaczeniach to zmora każdego biura. Do najczęstszych należą literówki oraz nieścisłości związane z mylnym przepisaniem cyfr np. przy okazji tłumaczenia dokumentów samochodowych.

Dość częste są również błędy w nazwiskach oraz nazwach własnych. W myśl zasady, że „ nie myli się ten, kto nic nie robi” również i naszej firmie przydarzają się drobne wpadki – nawet pomimo pracy działu korekty. W przypadku kiedy dochodzi do sytuacji spornej lub błędu wynikającego z naszej pracy, nie pozostajemy wobec takiego faktu obojętni.

Odpowiedzialność wobec klientów

Błędy w tłumaczeniach – tłumaczenia online – tłumaczenia przygotowywane dla Państwa, w myśl naszej przewodniej siły napędowej jaką jest misja firmy, zawsze są przygotowywane z najwyższą dbałością o szczegóły. Kiedy dochodzi do reklamacji, nie pozostawiamy Państwa „samych sobie” i staramy się dopełnić wszelkich czynności, aby Państwa usatysfakcjonować. Najczęściej błędnie wykonany przekład trafia do autora tłumaczenia i jest przez niego wtórnie weryfikowany, a Państwo otrzymujecie prawidłowo przygotowany dokument pozbawiony uprzednich wad. W celu przeprowadzenia procedury reklamacyjnej prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w jednym z miast jakich działamy. Kontakt, podobnie jak przy zlecaniu tłumaczeń, można nawiązać telefonicznie, mailowo lub osobiście. Większość zgłoszeń jest rozwiązywana w mniej niż 24 godziny. Klient, u którego wystąpił błąd może liczyć na rabat lub znaczącą obniżkę kosztów przy kolejnym tłumaczeniu. W naszym dążeniu do perfekcji każda z Państwa reklamacji jest dla nas wyzwaniem do podnoszenia jakości usług oraz czyni nasz zespół jeszcze ambitniejszym.

Nadzór nad pracą tłumaczy
Nadzór nad pracą tłumaczy

Nadzór nad tłumaczeniami online

Jesteśmy w stałym kontakcie i nadzorujemy pracę naszych tłumaczy online. Z tego faktu płynie pewność, że w pełni odpowiadamy za popełnione błędy, których czasami trudno jest uniknąć. Protlumaczenia.pl oprócz solidnej kadry specjalistów z dziedziny poszczególnych języków, posiadają równie rzeczowy zespół korektorów. Również Państwa wcześniejsze tłumaczenia, niekoniecznie wykonane przez naszą firmę, bądź teksty w języku obcym, jesteśmy w stanie zweryfikować i nadać im finalny kształt. Zapraszamy do skorzystania z naszych zasobów wiedzy i fachowości w drodze po perfekcyjnie wykonane tłumaczenia.