BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Biuro tłumaczenia online

Biuro tłumaczenia online Protlumaczenia.pl to firma zajmująca się tłumaczeniami przysięgłymi, zwykłymi i specjalistycznymi. Nasz zespół zatrudnia grono specjalistów językowych z wieloletnim doświadczeniem oraz młodych tłumaczy z zapałem i chęciami do pracy, którzy mają okazję nabyć cenne doświadczenie. Jako przedsiębiorstwo językowe każdego dnia dostarczamy klientom z całej Polski tłumaczenia na najwyższym poziomie. Biuro tłumaczenia online do głównych sfer swojej działalności zalicza:

Biuro tłumaczenia online Protlumaczenia.pl
Biuro tłumaczenia online Protlumaczenia.pl

Biuro tłumaczenia online Protlumaczenia.pl

  • Tłumaczenia specjalistyczne onlinebiuro tłumaczenia online oferuje Państwu przekłady specjalistyczne z ponad 80 dziedzin. W szeregach tłumaczy pracujących na uznanie marki znajdują się osoby z doświadczeniem w pracy z dokumentami z takich dziedzin jak: przemysł ciężki, lekki, technologie IT, biologia, chemia, prawo oraz ekonomia. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne oraz firmy z całego kraju.
  • Tłumaczenia przysięgłebiuro tłumaczenia online klientom biznesowym oraz indywidualnym proponuje tłumaczenia uwierzytelnione w ponad 80 kombinacjach językowych. Do obsługiwanych języków należą między innymi: duński, szwedzki,czeski, bułgarski, norweski, ukraiński oraz niderlandzki. Istotnym elementem naszej propozycji są również rabaty udzielanym stałym klientom oraz obniżki cen dla tłumaczeń większych objętościowo.
  • Tłumaczenia dokumentów samochodowychbiuro tłumaczenia online na Państwa zlecenie dokonuje przekładów niezbędnych do zarejestrowania samochodu w polskim Wydziale Komunikacji. Naszym klientom proponujemy konkurencyjne stawki, a przy większej ilości dokumentów rabaty. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa zajmujące się importem samochodów. Komplet dokumentów samochodowych wyceniany jest ryczałtowe a jego cena jest uzależniona od języka przekładu.
  • Tłumaczenia stron Internetowych biuro tłumaczenia online oferuje swoim klientom tłumaczenia zwykłe w zakresie przekładów firmowych zasobów WWW. Do kooperacji zapraszamy przedsiębiorstwa trudniące się handlem i współpracą zagraniczną. Nasza firma oferuje Państwu jednostkę przeliczeniową przekładu w postaci 1800 znaków ze spacjami. Dla większej ilość kierunków tłumaczenia (wielojęzyczna wersja strony Internetowej) udzielamy znaczących obniżek cen.
  • Tłumaczenia medyczne biuro tłumaczenia online jest również w posiadaniu zasobów kadrowych w postaci osób wykonujących tłumaczenia z zakresu medycyny. Oferujemy przekłady na wysokim poziomie merytorycznym i o krótkich terminach realizacji.