BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Odpowiedzi na pytania kierowane do biura tłumaczeń online

Wiele osób zadaje nam pytanie odnośnie sposobów na skorzystanie z naszych usług. Wiąże się z tym potrzeba dostarczenia odpowiednich dokumentów w należyte miejsce. Postaramy się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się wątpliwości związane z tłumaczeniami online.

Jeśli o czymś zapomnimy – przepraszamy i prosimy o zasygnalizowanie tego faktu w kierowanym do nas mailu. Zapraszamy do lektury.

Pytania do biura tłumaczeń online

  • Pytanie nr 1: Gdzie i w jaki sposób należy wysłać dokumenty przeznaczone do tłumaczenia ?

Biuro tłumaczeń online zaprasza Państwa do przesyłania wiadomości zawierającej załączniki z cyfrowymi kopiami dokumentów na nasz adres e – mail. Ten zaś można znaleźć w zakładce: kontakt. Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa formularz wyceny, który posiada możliwość uploadu wcześniej przygotowanych skanów. Dla użytkowników urządzeń mobilnych wykonana została aplikacja Android, która służy do komunikacji z naszą firmą. Za jej pomocą wykonacie Państwo zdjęcie danego tłumaczenia lub wybierzecie odpowiedni plik z pamięci urządzenia.  

  • Pytania 2: Jak należy przygotować dokumenty przeznaczone do darmowego określenia kosztów realizacji przekładu ?

Obsługujemy wszystkie popularne formaty plików. Odpowiedni do przeprowadzenia wyceny będzie dla nas plik w formacie: PDF, JPEG, GIF czy też TIFF. Ważne, aby kilka kolejnych skanów było ponumerowanych. Tak przygotowane skany będą łatwiejsze w perspektywie pracy z Państwa tłumaczeniem. Ideałem byłoby dopisanie w kierowanym do nas mailu rodzaju oczekiwanej translacji oraz spodziewanego terminu realizacji.

  • Pytanie 3: Czy wystawiacie faktury VAT ?

Biuro tłumaczeń online to w pełni działająca firma zajmujące się wykonawstwem przekładów pisemnych. Na nasze usługi wystawiamy faktury lub paragony. Tego typu dowody zapłaty są podstawą do zaksięgowania ich w poczet kosztów Państwa przedsiębiorstwa. Stałym kontrahentom proponujemy odroczenie płatności, o wcześniej ustalony termin.

  • Pytanie 4: Czy pobieracie opłatę za wysyłkę dokumentów pod wskazany adres ?

Protlumaczenia.pl służą Państwu darmową dostawą papierów do firmy lub pod wcześniej wskazany adres. Za nasze usługi zwykle nie pobieramy dodatkowych gratyfikacji. Bywa jednak, że wysyłka niewielkiego zlecenia do egzotycznej lokalizacji może przekroczyć jego wartość. W takiej sytuacji, o wyżej wymienionym fakcie poinformujemy Państwa mailowo.

Kto pyta, ten nie błądzi. Odpowiadamy na Państwa wątpliwości.
Kto pyta, ten nie błądzi. Odpowiadamy na Państwa wątpliwości.