BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Biuro tłumaczeń online jest czynne w niedziele wolne od handlu

Marzec bieżącego roku przyniósł nam pierwsze niedziele z zakazem handlu. Z pierwszym takim dniem mieliśmy do czynienia 11.03.2018 r.  Następny przypada już w najbliższy weekend. Większość sklepów, galerii handlowych, a także punktów usługowych byłą więc zamknięta.

Ludzie tłumnie wyszli na spacery, zwłaszcza że pogoda przypominała tą z końcówki maja. Nie nam oceniać, czy to dobrze i jak powyższy stan wpłynie na funkcjonowanie gospodarki. Wiemy jednak jedno. Z usług naszego biura tłumaczeń online możecie Państwo skorzystać każdego dnia, nawet jeśli jest on objęty restrykcjami. Protlumaczenia.pl bowiem to firma rodzinna. Na Państwa maile odpowiedzą więc właściciele przedsiębiorstwa. Taki stan rzeczy  pozwoli Państwu na uzyskanie potrzebnych translacji, nawet gdy inni mają nieczynne. Przekłady online realizowane w sposób zdalny obejmują:

Jesteśmy dostępni online w niedziele wolne od handlu

  • Ponad sto kierunków translacji – jesteśmy agencją tłumaczeniową, co oznacza, że naszą propozycją objęte są prawie wszystkie języki świata. W związku z powyższym nie ma dla nas translacji, które byłyby niewykonalne. Biuro tłumaczeń online jest zatem doskonałym partnerem dla firm oraz klientów indywidualnych. Skracamy czas potrzebny na znalezienie konkretnego filologa. U nas załatwisz wszystko w przysłowiowym: „jednym okienku”.
  • Brak kolejek – nawet jeśli jesteśmy zaabsorbowani wykonawstwem kilkudziesięciu przekładów jednocześnie nasi klienci nadal nie doświadczają kolejek, ani związanych z nimi nieudogodnień. Korzystanie z dobrodziejstw przekładów Internetowych wpływa więc pozytywnie na Państwa komfort. Nie trzeba specjalnie się z nami umawiać lub udawać z wizytą do prywatnych domostw. Poza biurami zlokalizowanymi na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza jesteśmy dostępni online, a więc praktycznie bez ograniczeń.
  • Rozsądne ceny – działalność na płaszczyźnie Internetowej pozwala unikać kosztów związanych wynajmem lokalu i zatrudnianiem dodatkowych pracowników. Pozytywną konsekwencją takiego stanu rzeczy jest możliwość zaoferowania konkurencyjnych warunków realizacji tłumaczeń. Każdemu z Państwa proponujemy rzetelne wyceny, a klientom zlecającym tłumaczenia większych partie materiału korzystne rabaty.
  • Wysoka jakość – nasi tłumacze współpracują z nami od wielu lat. Z nami ich z dobrej strony i wiemy, że nasze przekłady spotykają się z pozytywnym przyjęciem Odbiorców. Poprawne merytorycznie przekłady posłużą Państwu do załatwienia wszelkich kwestii, które są z nimi związane. Biuro tłumaczeń online przyjmuje zlecenia z zakresu przekładów zwykłych, przysięgłych i specjalistycznych.
Tłumaczenia online nie kolidują z niedzielnym spacerem
Tłumaczenia online nie kolidują z niedzielnym spacerem