BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Zlecanie tłumaczeń online jest bezpieczne

Dla wielu osób tłumaczenia online są nie do zaakceptowania ze względów bezpieczeństwa. Silny opór przed transakcjami zawieranymi na odległość, sprawia, że preferują one przekłady zlecane w sposób tradycyjny. Obawa przed wyciekiem danych, lub utratą gotówki jest silniejsza niż racjonalne przesłanki.

W związki z powyższym chcemy rozwiać Państwa obawy przed tego typu czynnościami. Translacje Internetowe są bowiem doskonałym sposobem na uzyskanie niezbędnych przekładów. Warunkiem koniecznym do powodzenia tego typu przedsięwzięć jest zawierzenie odpowiedniemu podmiotowi. Na rynku działa wiele firm, które reklamują się jako biura tłumaczeń online. Jednym z nich są Protlumaczenia.pl. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 2012 roku i od początku istnienia dokłada wszelkich starań, aby nasi klienci mogli czuć się komfortowo. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają:

Bezpieczeństwo tłumaczeń Internetowych

  • Odpowiednio przeszkoleni pracownicy – koordynatorzy Protlumaczenia.pl są odpowiednio przeszkoleni w zakresie tematów związanych z zachowaniem tajemnicy korespondencji. Wszelkie maila, które trafiają na skrzynkę naszego biura podlegają niezbędnej ochronie. Ograniczamy tym samym możliwości związane z niekontrolowanym wypływem danych. Dokumenty, które trafią do darmowej wyceny nie są „przekazywane dalej” przed zaakceptowaniem kosztów realizacji zlecenia.
  • Polityka bezpieczeństwa informacji – Protlumaczenia.pl posiadają własną politykę bezpieczeństwa informacji. Dokument ten powstał w celu ochrony Państwa interesów. Jego treść jest w pełni uskuteczniana w codziennych działaniach związanych z tłumaczeniami online. Zapraszamy do kooperacji sektor biznesowy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy partnerem, któremu warto powierzyć swoje przekłady. Obsługujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe oraz specjalistyczne.
  • Zabezpieczenia połączenia z witryną za pomocą protokołu HTTPS – witryna Protlumaczenia.pl jest bezpieczna dla swoich użytkowników poprzez wprowadzenie do użytku protokołu HTTPS. Połączenie ze stroną jest szyfrowane i uniemożliwia śledzenie poczynań użytkowników. Przywiązujemy dużą wagę do kwestii związanych z zapewnieniem Państwu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Nasza strona posiada również informację na temat plików cookie i ich wykorzystania w celu surfowania po poszczególnych zakładkach.
Przekłady Internetowe zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa
Przekłady Internetowe zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa

Zachęcamy do wypróbowania serwisu oferowanego przez Protlumaczenia.pl. Nasza firma jest gotowa do współpracy z Państwem przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy profesjonalne usługi związane z tłumaczeniami online.