BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Bezpieczeństwo danych w tłumaczeniach

W trosce o Państwa bezpieczeństwo nasza witryna Protlumaczenia.pl, została pozytywnie zweryfikowana przez instytucję certyfikującą i uzyskała status bezpiecznej strony WWW, czyli takiej z którą połączenie jest szyfrowane i nie ingerujące w dokumenty, które Państwo do nas przesyłacie.

Z pewnością takie rozwiązanie sprawi, że z jeszcze większą ochotą będziecie Państwo korzystać z naszego biura tłumaczeń online. Przypomnijmy, że oprócz biur stacjonarnych w takich miastach jak Grudziądz, Świecie oraz Bydgoszcz realizujemy dla Państwa zlecenia translacyjne, korzystając z dobrodziejstw globalnej sieci WWW. Fakt ten sprawia, że możemy być bliżej Państwa, niezależnie od dzielącej nas odległości realizując to, na czym znamy się najlepiej, czyli przekłady pisemne ze wszystkich języków świata. Wkrótce planujemy usprawnić jeszcze nasza pracę i uruchomić w serwisie czat za pomocą którego będziemy mogli wyceniać dokumenty w czasie rzeczywistym, bezpośrednio po otrzymaniu ich od Państwa. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy przy tłumaczeniach pisemnych takich jak:

Bezpieczeństwo danych w tłumaczeniach

  • Tłumaczenie specjalistyczne – nasza firma oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe ze wszystkich dziedzin. Dostarczamy naszym klientom rzetelnych przekładów medycznych oraz technicznych. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji. Zajmujemy się również tłumaczeniami prawnymi.
  • Tłumaczenie zwykłe – naszym partnerom biznesowym oferujemy tłumaczenia zwykłe pomagające w codziennym prowadzeniu firmy. Z chęcią przygotujemy dla Państwa tłumaczenie strony Internetowej w wybranej kombinacji językowej oraz przygotujemy ofertę handlową na podstawie otrzymanych wytycznych.
  • Tłumaczenie dokumentów samochodowych – wiele osób z uwagi na dobry stan techniczny i niższe ceny nabywa samochody poza granicami naszego kraju. Dla nich przygotowaliśmy specjalną propozycję tłumaczenia papierów od aut sprowadzonych ze wszystkich krajów Europy.
  • Tłumaczenie dokumentów rekrutacyjnych – jeśli wyjeżdżasz zagranicę powinieneś zaopatrzyć się w komplet dokumentów potwierdzających wykształcenie i uzyskane kwalifikacje oraz takie dokumenty jak CV i list motywacyjny. Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenie tych dokumentów w bardzo korzystnych relacjach cenowych. Szczególną promocją są objęci absolwenci, planujący swój wyjazd zagranicę.
  • Tłumaczenie dokumentacji potrzebnej do uzyskania kredytu – jeśli planujesz zakup nieruchomości w Polsce i starasz się o kredyt, będziesz mieć do przetłumaczenia sporą liczbę dokumentów. Czynność polegająca na ich translacji to jedna z naszych domen. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych rabatów oraz promocji.