BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

Aplikacja tłumaczeniowa Android

Protłumacz to nasza pierwsza aplikacja językowa przeznaczona dla telefonów z systemem Android. Zapraszamy Państwa do pobrania naszego produktu. Zadaniem programu jest przybliżenie Państwu informacji o naszej firmie. Na chwilę obecną aplikacja jest w fazie testów i dlatego prosimy o wyrozumiałość i wszelkie komentarze, związane z jej funkcjonalnością. Program powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie użytkowników platform mobilnych. Protlumacz to pierwszy z serii programów mających za zadanie utrzymanie stałego kontaktu klienta z biurem. Do najważniejszych cech programu należą niewątpliwie:

Aplikacja tłumaczeniowa na Androida

Protlumacz.apk – aplikacja na Androida

  • Możliwość śledzenia informacji z życia firmy za pomocą wiadomości typu Push – Protlumacz umożliwia wysyłanie do jego użytkowników informacji typu Push. Taka wiadomość (kierowana póki co ogólnie) może zawierać rabaty lub informacje o promocjach serwowanych przez Protlumaczenia.pl.
  • Wysyłka tłumaczeń do wyceny – Protlumacz umożliwia również wysyłanie wiadomości, zawierających załącznik. Pliki z dokumentami można wybrać bezpośrednio z pamięci urządzenia. Określenie kosztów zlecenia otrzymacie Państwa za pośrednictwem maila.
  • Zawsze aktualne informacje – Protlumacz jest bezpośrednio zintegrowany z naszą witryną WWW. Każdy nowa zakładka w postaci strony, wpisu na blogu czy innych wiadomości znajdą odzwierciedlenie w naszej apce. Zapraszamy do pobrania naszego nowego tworu. Mamy nadzieję, że będzie doskonałym uzupełnieniem działalności biura tłumaczeń online.

W planach:

  • Śledzenie statutu zlecenia online – Protlumacz wkrótce zmieni swoje oblicze i będzie bardziej spersonalizowany. Za pomocą apki będzie można sprawdzić postępy w realizacji zlecenia i na bieżąco kierować swoje uwagi.
  • Płatności online – Protlumacz zmieni swój charakter z nośnika informacji na platformę, umożliwiającą całkowitą obsługę przekładów pisemnych. Za pośrednictwem apki będzie można dokonać opłaty, zaakceptować lub odrzucić wycenę.

Jak zainstalować ?

  1. Aby zainstalować naszą aplikację w swoim telefonie lub tablecie wystarczy pobrać ją z linku, który umieszczony jest poniżej tego artykułu

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tlumaczenia.pro

Protlumacz - aplikacja tłumaczeniowa na Androida
Protlumacz – aplikacja tłumaczeniowa na Androida