BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

6 gwarancji tłumaczeniowych

6 gwarancji tłumaczeniowych

  1. Wysoka jakość przekładu – nasza Firma przykłada szczególną uwagę do jakości tłumaczonych tekstów. Protlumaczenia.pl to zespół tłumaczy przysięgłych oferujący wysokiej klasy przekłady w ponad 30 językach. Oferujemy między innymi tłumaczenia przysięgłe z takich języków jak: norweski, szwedzki, duński, holenderski oraz ukraiński czy też czeski. Sprawdzona kadra to gwarancja sukcesu Twoich przedsięwzięć.
  2. Niezmienność ceny – wycena zleceń przez nasz zespół opiera się na nowoczesnych zdobyczach techniki. Do rozpoznawania tekstu używamy oprogramowania typu OCR. Klient zostawiający zlecenie w naszym grudziądzkim lub świeckim biurze lub też zlecający tłumaczenie online ma pewność, że wydatki jakie poniesie będą takie jak przy wstępnym kosztorysowaniu. Dla stałych klientów oferujemy liczne promocje i obniżki cen.
  3. Terminowości realizacji zleceń – wszystkie zlecenia staramy się realizować terminowo, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa ochrony danych osobowych i wewnętrznych procedur. W przypadku zleceń o krótkim terminie realizacji i znacznej objętości nad tekstem, pracuje zwykle grupa tłumaczy. W takim przypadku gwarantujemy spójność słownictwa i opiekę osoby koordynującej cały proces.
  4. Opieka koordynatora – każde większe zlecenie jest objęte opieką koordynatora, który na bieżąco monitoruje jego status. Na życzenie informujemy klienta o postępie prac i przesyłamy fragmenty tekstu do weryfikacji. Pilnie wsłuchuje się również w Państwa potrzeby odnośnie samego przekładu np. pod względem edycji dokumentów. Zlecając nam tłumaczenia masz gwarancję fachowości na każdym etapie realizacji zlecenia.
  5. Poprawność używanej terminologii – realizując tłumaczenia specjalistyczne, medyczne lub techniczne dbamy o poprawne słownictwo. Do tłumaczeń z poszczególnych dziedzin wybierani są tłumacze znający branżę, której tyczy się dany tekst. Na życzenie naszych klientów oferujemy również korektę native speaker’a. Teksty zlecane naszej firmie przechodzą wielokrotną weryfikację. Wszystkie zabiegi są realizowane w celu zapewnienia jak najwyższej wierności przekładu.
  6. Sympatyczna atmosfera – biuro obsługi klienta jest zawsze do Państwa usług. Protlumaczenia.pl to Firma rodzinna z tradycjami i czytelną misją działania. Naszym priorytetem jest dostarczanie wysokiej jakości tłumaczeń w dobrych cenach. Miła atmosfera, sprzyja realizacji nawet najtrudniejszych projektów tłumaczeniowych. Pozytywna aura udzielająca się naszym klientom, to jeden z atutów naszej sieci biur tłumaczeń.
Dokładność tłumaczeń biura w Grudziądzu
Solidna jakość tłumaczeń