BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

5 lat tłumaczeń online

Tłumaczenia online mają już 5 lat. Tak, tak to właśnie w lutym 2012 w Grudziądzu powstał projekt mający na celu dostarczanie Państwu wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach. Na kilka miesięcy przed zapowiadanym przez Majów końcem świata założyliśmy nasze biuro tłumaczeń online. Mimo obaw przed Armagedonem postanowiliśmy scalić działania najlepszych tłumaczy języków obcych w kraju. Z czasem nasza oferta uległa poszerzeniu i na chwile obecną obsługujemy prawie 40 kierunków translacji. Jak dobrze Państwu wiadomo Prtolumaczenia.pl posiadają swoje oddziały zlokalizowane na terenie Bydgoszczy i Świecia. Kooperujemy z blisko setką filologów. Tłumaczenia online cechują się następującymi walorami:

5 lat tłumaczeń online – urodziny Protlumaczenia.pl

  • Całotygodniowym serwisem językowym – tłumaczenia online pracują przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość z zapytaniem ofertowym odpowiadamy przed upływem 24 godzin. Nasze usługi dedykujemy firmom oraz klientom indywidualnym. Osoby, które chociaż raz zamówiły u nas przekłady chętnie powracają z nowymi tematami. Dzieje się tak za sprawą pozytywnych relacji towarzyszących realizacji zleceń translacyjnych.
  • Łatwym dostępem z dowolnej platformy sprzętowej – tłumaczenia online kładą nacisk na łatwość korzystania z oferowanych usług. Z biurem tłumaczeń można skontaktować się mailowo, telefonicznie lub za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji Android. Mnogość form porozumienia sprzyja postrzeganiu nas jako partnera, któremu warto zaufać. Świadczą o tym również otrzymywane referencje i pozytywne komentarze Odbiorców.
  • Satysfakcjonującymi cenami – biuro tłumaczeń online nie posiada wygórowanych stawek. Wszelkie dokumenty podlegają wycenie z użyciem oprogramowania typu OCR. Standard ten umożliwia dokładne rozpoznanie liczby znaków zawartych w danym dokumencie. Proponowane koszty wykonania przekładu odzwierciedlają rzeczywiste nakłady pracy tłumacza. Zlecenia o charakterze zwykłym wyceniamy w odniesieniu do 1800 znaków ze spacjami.
  • Wysoką jakością – tłumaczenia online wykonywane są z dużą troską o szczegóły. Teksty o bardziej skomplikowanej treści poddawane są korekcie ze strony native speakerów i praktyków zawodowych. Ich zadaniem jest wyeliminowanie ewentualnych nieścisłości.
  • Szybką realizacją – tłumaczenia online większość zleceń wykonują w przeciągu 24 godzin. Projekty o szerszym zakresie przygotowywane są zgodnie z ustalonym wcześniej terminem zakończenia prac. Protlumaczenia.pl posiadają prawie 98 % skuteczność w punktualnym przygotowaniu translacji.
5 lat tłumaczeń online
5 lat tłumaczeń online