BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE – GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE

200 wpisów na naszym blogu

Protlumaczenia.pl przy okazji tego postu dziękują Państwu za tworzenie wraz z naszym zespołem społeczności osób korzystających z tłumaczeń online. Dwusetny wpis na naszym mini blogu pragniemy zadedykować wszystkim, którzy byli z nami przez cały okres naszej działalności.

Ta drobna rocznica niech będzie okazją do umacniania naszych więzi i pewnego rodzaju podsumowania działalności prowadzonej przez naszą firmę.

200 wpisów na naszym blogu

Protlumaczenia.pl powstały jako jedna z form działalności firmy NET-KREATOR. Po krótkim okresie czasu stały się naszą dominującą gałęzią działania. Siedzibą firmy od zawsze był Grudziądz. Tu właśnie w 2012 roku zaczęliśmy dostarczać Państwu tłumaczenia z ponad 30 języków obcych na 80 różnych sposobów. Nasza oferta nie zawsze była jednak tak rozwinięta. Na samym początku oferowaliśmy tylko tłumaczenia z niemieckiego, angielskiego oraz rosyjskiego.

Pierwszy oddział partnerski

W miarę rozwoju działalności Protlumaczenia.pl próbowały stworzyć własną sieć franczyzową. Naszym pierwszą lokalizacją była Bydgoszcz. Później otworzyliśmy oddziały w Zamościu, Płocku oraz Wejherowie. Z różnych przyczyn do dnia dzisiejszego naszą jedyną placówką partnerską jest oddział w Bydgoszczy.

Drugi punkt przyjmowania zleceń

Kolejną placówką tworzącą sieć Protlumaczenia.pl był otworzony w Świeciu punkt przy ulicy Wojska Polskiego 86. Otwarcia dokonaliśmy w 2014 roku. Punkt ten istnieje do dnia dzisiejszego, zaopatrując w przekłady pisemne mieszkańców powiatu świeckiego.

Stawiamy na sferę online !

Zaprzestanie rozwoju sieci Protlumaczenia.pl było spowodowane coraz większą obecnością marki w zasobach Internetowych. Dla wielu klient tłumaczenia online stały się standardem przy korzystaniu z usług naszych tłumaczy. Brak barier odległościowych i czasowych spowodował znaczny wzrost translacji zlecanych przez naszą stronę WWW.

Strony tematyczne

W ślad za rozwojem przekładów online jesienią 2015 roku uruchomiliśmy strony tematyczne poświęcone konkretnym językom:

Projekty od razu spotkały się z Państwa zainteresowaniem i cały czas zyskują na popularności

Z optymizmem patrzymy w przyszłość !

Protlumaczenia.pl z każdym rokiem stają się coraz popularniejszą firmy w branży przekładów pisemnych. Mamy gorącą nadzieję, że fachowość naszych usług zostanie doceniona przez coraz to nowe rzesze klientów. Jeszcze raz dziękujemy Państwu za zaufanie jakim jesteśmy obdarowywani i pozytywne komentarze odnośnie naszej działalności.

200 wpis na naszym blogu !!! Dziękujemy.
200 wpis na naszym blogu !!! Dziękujemy.